31 stycznia 2015

Promocja EHF Euro 2016 w Katarze

W przeddzień meczów finałowych Mistrzostw Świata 2015 w sali konferencyjnej hali Lusail Multipurpose Hall w Katarze odbyła się oficjalna konferencja promująca Men’s EHF Euro 2016 w Polsce.

W konferencji udział wzięli prezydent Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej, Jean Brihault, Minister Sportu i Turystyki, Andrzej Biernat, prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Andrzej Kraśnicki oraz wiceprezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Marcin Herra. Na sali obecni byli również przedstawiciele Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej oraz władze Miast Gospodarzy Men’s EHF Euro 2016 – Jacek Majchrowski – prezydent Krakowa, Marcin Krupa – prezydent Katowice, Rafał Dutkiewicz – prezydent Wrocławia oraz Andrzej Bojanowski – wiceprezydent Gdańska.

Głównym punktem konferencji była prezentacja dotycząca Men’s EHF Euro 2016, podczas której obecnym na sali dziennikarzom przybliżono informacje związane tak z turniejem, jego przebiegiem i organizacją, jak i wiadomości na temat Miast i Regionu Gospodarzy – ich historii, głównych atrakcji turystycznych oraz obiektów, na których rozgrywane będą mecze.


/ Fot. J. Gucma

Więcej na http://eurohandballpoland2016.pl/

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest