15 stycznia 2015

Skład Polaków poznamy w piątek

Na godz. 9:00 w piątek została wyznaczona konferencja techniczna, podczas której sztab szkoleniowy reprezentacji Polski ogłosi 16-osobowy skład. Około dwie godziny później powinniśmy poznać nazwiska sędziów, którzy poprowadzą mecz Polska – Niemcy.
W czwartek nasz zespół przeprowadził 1,5 godzinny trening w Ali Bin Hamad Al Attiyah Arena. Nasz zespół tego dnia miał w planach zajęcia w Lusail Multipurpose Hall, ale w związku z próbami przed ceremonią otwarcia zostały one odwołane. 

W środę naszą ekipę w hotelu Hilton odwiedził  Robert Lewandowski, który w Katarze przebywa na zgrupowaniu z drużyną Bayernu Monachium. – Dostaliśmy chwile wolnego i mogliśmy ich odwiedzić. Mam nadzieję, że na meczu się pojawimy, gdyż jest wieczorem, a my powinniśmy skończyć nasz trening. Kibicuję każdemu kto reprezentuje nasz kraj. To coś zupełnie nowego spotkać się tak daleko od kraju – powiedział TVP reprezentant Polski w piłkę nożną.
Lewandowski dobrze zna Karola Bieleckiego, którego poznał kilka lat temu, jak grał jeszcze w Niemczech. Tak naprawdę wszystko zaczęło się od Grzegorza Tkaczyka. – To wysocy chłopacy. Na pewno będą za nich trzymał kciuki.
Mecz MŚ 2015 Polska – Niemcy zaplanowano na piątek, 16.01. o godz. 17:00 (czasu polskiego). Transmisja w TVP2.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest