Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1998 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

05-11.01.2015    – COS Cetniewo    – konsultacja szkoleniowa
  

1.    Bartosik        Marek    – MKS Zagłębie Lubin                – SMS
2.    Bulski    Jakub    – KS Vive Tauron Kielce
3.    Telka        Łukasz    – KS Vive Tauron Kielce
4.    Makowski        Tomasz    – UKPR Agrykola Warszawa
5.    Rydz        Mikołaj    – AZS AWF Warszawa
6.    Wyrozębski    Kacper    – KPR Legionowo
7.    Olkowski        Aleks    – SKF Wisła Płock
8.    Lejza        Bartosz    – SKF Wisła Płock
9.    Kisiel        Karol    – SKF Wisła Płock
10.    Winiarski        Jakub    – CHKS Łódź
11.    Piaskowski    Olgierd    – KS Start Konin
12.    Sroczyk        Marcel    – MKS Zagłębie Lubin
13.    Krysiak         Dawid    – Gaz-System pogoń Szczecin
14.    Foterek        Mateusz    – UKS Sparta Ostrów Wlkp.
15.    Więdłocha     Bartosz    – SPR Chrobry Głogów
16.    Bajor        Rafał    – SPR Chrobry Głogów
17.    Komarzewski    Krzysztof    – SPR Wybrzeże Gdańsk
18.    Gądek        Krzysztof    – SPR Wybrzeże Gdańsk
19.    Adamczyk        Kamil    – SPR Wybrzeże Gdańsk
20.    Wiewiórski    Michał    – WKS Śląsk Wrocław
21.    Dudkowski    Paweł    – WKS Śląsk Wrocław

Zawodnicy rezerwowi:
•    Mysnera    Wiktor    – SKF Wisła Płock
•    Nowicki    Krystian    – CKS SMS Szczecin
•    Łyczko    Bartosz    – KS Gwardia Opole
•    Przybysz    Adrian    – KS Gwardia Opole
•    Didyk     Damian    – SPR Wybrzeże Gdańsk
•    Kowalczyk    Paweł    – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka    – SMS
•    Orpik    Jakub    – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka           – SMS
•    Jarosiewicz    Piotr    – UKPR Agrykola Warszawa                         – SMS
•    Milewski    Michał    – UKS Iskra Bydgoszcz                                   – SMS
•    Mauer    Patryk    – UKS Dziewiątka Legnica                                 – SMS
•    Chełmiński    Adrian    – UKS Nike Ciechanów                               – SMS
•    Koselski    Konrad    – MKS Zagłębie Lubin                                    – SMS
•    Sobczyk     Marek    – SKS Kusy Kraków                                        – SMS
•    Zarzycki    Maciej    – KS Unia Lublin                                              – SMS
•    Kołtunowicz    Piotr    – KS Start Konin                                          – SMS
•    Rogalski    Michał    – KS Unia Lublin                                             – SMS   
 
Kadra szkoleniowa:
        Tomaszewski    Dariusz    – trener główny
        Skórski    Michał                – trener współpracujący
        Błaszkiewicz    Tomasz      – trener bramkarzy
        Mysera    Krzysztof            – fizjoterapeuta   
        Adamczyk    Szymon          – statystyk
   
I.    Zbiórka zawodników: dnia 05.01.2015 (poniedziałek) do godz. 18:00 w COS Cetniewo; ul.Żeromskiego 52; Władysławowo.
II.    Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.
III.    Zawodnicy winni zabrać ze sobą :
              –  legitymacje uprawniające do zniżek na przejazdy
              –  książeczkę zdrowia sportowca
              –  sprzęt treningowy do zajęć w hali sportowej i w terenie 
              –  notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym                                        
IV.    Związek zapewnia: zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę medyczną oraz zwrot kosztów przejazdu (pociąg TLK II kl. lub pociąg EIC II kl. za zwrotem biletu i miejscówki.)
V.    Kluby macierzyste winny niezwłocznie powiadomić zawodników o w/w akcji szkoleniowej i pisemnie potwierdzić ich  udział w terminie do dnia 30.12.2014 r. (również zawodnicy rezerwowi, którzy w przypadku powołania do składu podstawowego zostaną powiadomieni telefonicznie lub odrębnym pismem).