Strona główna | Akredytacje | Christmas Cup – akredytacje

Christmas Cup – akredytacje

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy i fotoreporterów akredytowanych na turniej Piłkarzy Ręcznych Christmas Cup (28-30.12.2014 r. w Katowicach):

Dziennikarze
1. Demusiak Wojciech – Onet
2. Girczys Piotr – PAP
3. Bożek Dawid – wiadomosci24.pl
4. Wojs Maciej – Sportowefakty
5. Kołsut Kamil – Sportowefakty
6. Musioł Tadeusz – Radio Katowice
7. Puternicki Kamil – TV Telpol TK
8. Barczyk Katarzyna – Pressfocus
9. Pronobis Renata – Sportklub
10. Kwiatek Krzysztof – Sportklub
11. Zielińska Agata – Dziennik Zachodni
12. Dłucik Robert – Nasza Gazeta
13. Piątkowski Tadeusz – handball.pl
14. Sowińska Wiktoria – MPAimages
15. Gancarek Tomasz – Radio Katowice
16. Bok Łukasz – igrzyska24.pl
17. Hojeński Szymon – igrzyska24.pl
18. Andrzejewski Krzysztof – RTSSPORTSCAST
19. Kopciński Jacek – Sport
20. Sroka Jacek – Dziennik Zachodni
21 Kocik Włodzimierz – Radio Kraków
22. Rasiewicz Jacek – Radio Kraków
23. Bonecki Maciej – Agencja TVN /X-news
24. Wojak Michał – Agencja TVN /X-news
25. Staniec Wojciech – CKsport.pl
26. Cader Michał – TVP Katowice
27. Falkowski Damian – SPR Wisła Płock
28. Todur Wojciech – Gazeta Wyborcza Katowice
29. Czechy – na okaziciela
30. Czechy – na okaziciela
31. Litwin Monika –
32 Winiarczyk Adam – Lubsport.pl
33. Tomczyk Jarosław – Kurier Wileński
34 Czaja Bartłomiej – Tylkoigrzyska.pl
35. Szypnicka Aneta – CKsport.pl

Foto/Operatorzy kamer
1. Grygiel Andrzej  – PAP
2. Trzpil Grzegorz – PGNiG
3. Jeleń Piotr – wiadomosci24.pl
4. Herman Mateusz – MMSilesia
5. Chwieduk Michał – AF Goal Media
6. Leonard Stankiewicz – Artimedia
7. Barczyk Norbert – Pressfocus
8. Andrachiewicz Paweł – Pressfocus
9. Laskowski Łukasz –  Pressfocus
10. Wantuła Tomasz – Edytor.net
11. Nowak Michał – Previev Photo Agency
12. Pluszewska Magda – EHF
13. Bartnik Karol – MPAimages
14. Nurkiewicz Adam – Mediasport.pl
15. Wojtal Grzegorz – kronika24.pl
16. Jędrzejowski Tomasz – Gazeta Polska Codziennie
17. Gola Arkadiusz – Dziennik Zachodni
18. Pastusiak Kamil – Kampas
19. Rejmoniak Bartosz – Agencja TVN /X-news
20. TVP Katowice
21. TVP Katowice
22. Polczyk Łukasz – Slaskie.tv
23. Stańczyk Michał – Cyfrasport
24. Bramboszcz Sławomir – Sportowefakty
25. Ignasiak Karolina – SPR Wisła Płock
26. Kalinowski Łukasz – East News
27. Obas Weronika – Tylkoigrzyska.pl
28. Celejewski Grzegorz – Gazeta Wyborcza Katowice.