29 listopada 2014

Mistrzynie świata potwierdziły klasę

W drugim dniu turnieju w Maladze kobieca reprezentacja Polski uległa drużynie mistrzyń świata. Brazylia wygrała 33:22 (20:10). W niedzielę Biało-czerwone zagrają z Tunezją. Stawką będzie trzecie miejsce w imprezie.

Kim Rasmussen: Zawsze jest trudno grać przeciw drużynom, które praktycznie przez cały mecz preferują bardzo szybką grę. Tak właśnie grają zespoły Hiszpanii i Brazylii z agresywną obroną, z zagraniami jeden na jeden. To momentami wręcz doskonałe wykonanie. Ten weekend ma nam pomóc w tym, aby w przyszłości lepiej radzić sobie z takimi rywalami. Nie zapominajmy, że jesteśmy w ciężkim treningu, co oczywiście ma przełożenie na wyniki. Przyznaję, że nie możemy być z nich zadowoleni. Stwarzaliśmy dużo sytuacji rzutowych, ale skuteczność zdecydowanie mogła był wyższa. Każdy dzień przybliża nas do mistrzostw Europy. Mecz z Tunezją zakończy nasz udział w turnieju. To szansa na lepszą grę. Spróbujemy zakończyć go dobrym akcentem.   

BRAZYLIA – POLSKA 33:22 (20:10)
Polska: Prudzienica, Gapska – Niedźwiedź 5, Siódmiak 1, Kocela 3, Kudłacz 1, Janiszewska 3, Pielesz 1, Zych 1, Drabik 1, Zalewska 1, Wojtas 4, Kulwińska 1, Stachowska, Grzyb, Gęga.   

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest