Strona główna | ZPRP | Szczypiornista Szkoła w Spodku

Szczypiornista Szkoła w Spodku

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki zaprasza zorganizowane grupy szkolne na Międzypaństwowy Turniej Piłkarzy Ręcznych Christmas Cup, który w dniach 28-30 grudnia odbędzie się w Katowicach.

Projekt „Szczypiornista szkoła” wpisuje się w akcję „Stop zwolnieniom z WF-u”. Przyjdź do katowickiej hali Spodek i podziwiaj w akcji uczestników Mistrzostw Świata Katar 2015. W turnieju zagrają zespoły narodowe Polski, Czech, Węgier i Słowacji.

Specjalnie przygotowana oferta to pakiet dla zorganizowanych grup (12 uczniów i dwóch opiekunów) w cenie 84 zł. Każdy następny uczeń zapłaci za bilet 6 zł. REZERWACJA i ZAKUP BILETÓW na SPECJALNYCH ZASADACH – w ramach grupy zorganizowanej, pod adresem zamowienia@ebilet.pl

Każda szkoła, która zakupi bilety, otrzyma po trzy piłki oraz po jednej dodatkowej za każdych kolejnych czterech uczniów.

UWAGA: Trzy piłki z autografami MĘSKIEJ REPREZENTACJI POLSKI W PIŁCE RĘCZNEJ czekają dla 3. pierwszych szkół, które kupią bilety dla zorganizowanej grupy!