Strona główna | Szkolenia | Handball at School – cykl szkoleń IHF

Handball at School – cykl szkoleń IHF

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki w ramach akcji Szczypiornista Szkoła zaprasza na cykl szkoleń Handball at School. Zajęcia firmowane przez IHF prowadzić będzie Klaus Feldmann. Kursy dla nauczycieli sportu, trenerów, studentów AWF są bezpłatne i odbywać się będą Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.
 
Kraków to pierwsze miasto na mapie Polski, które odwiedzi Klaus Feldmann – metodyk i trener z Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF) – ze swoim cyklem szkoleń i treningów Handball at School.
Ten znakomity i uznany szkoleniowiec w naszym kraju odwiedzi trzy miasta. W Krakowie będzie w dniach 25-27 listopada, w Katowicach – 28-30 listopada i we Wrocławiu – 2-4 grudnia. Przeprowadzi tam cykl szkoleń dla nauczycieli sportu w szkołach podstawowych, studentów Akademii Wychowania Fizycznego, chętnych do zaznajomienia się z metodami szkolenia dla trenerów piłki ręcznej. 
Zajęcia (teoretyczne i praktyczne) w Krakowie odbędą się w Kraków Arena – szkolenie koordynuje dr Lidia Walczyk (liddka@wp.pl), w Katowicach – w katowickiej AWF – tu organizacją szkolenia zajmuje się dr Jolanta Diaczuk (j.diaczuk@awf.katowice.pl), zaś we Wrocławiu – dr Andrzej Dudkowski (andrzej.dudkowski@awf.wroc.pl).

 

W każdym mieście szkolenia trwają trzy dni i są bezpłatne dla uczestników. Cykl szkoleń Handball at School wpisuje się w akcję Szczypiornista Szkoła, którą Związek Piłki Ręcznej w Polsce prowadzi wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki w czterech miastach – gospodarzach EHF EURO 2016.
Szkolenia Handball at School jest projektem ogólnoświatowym – w Polsce odbywa się po raz pierwszy i miejmy nadzieję, nie ostatni. Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w szkoleniach, po uprzednim kontakcie z właściwym dla danego miasta koordynatorem.