27 października 2014

Kadrowicze w komplecie

Bartosz Jurecki i Andrzej Rojewski to zawodnicy, którzy jako ostatni stawili się na zgrupowanie kadry seniorów, szykującej się do towarzyskich meczów z Tunezją. Dwójka z S.C. Magdeburg w Warszawie pojawiła się w poniedziałek, we wczesnych godzinach porannych. Dzień wcześniej do rodzinnego miasta przyleciał z Węgier Piotr Wyszomirski. Z Francji stawił się Paweł Paczkowski. Michael Biegler do Afryki zabierze osiemnastu zawodników.


Krzysztof Lijewski udziela wywiadu telewizji Orange sport / Fot. G. Trzpil

Główna grupa kadry w poniedziałek wróciła z Płocka. Wszyscy wieczorem mieli zaplanowaną odprawę. Po kolacji głównym zaleceniem sztabu szkoleniowego był udanie się na spoczynek do hotelowych pokoi. Zespół następnego dnia musiał wcześnie wstać z uwagi na wylot do Tunezji.

Spotkania zaplanowano na 30 października i 1 listopada. Tunezja także jest uczestnikiem mistrzostw świata 2015 w Katarze.

Skład Polski na mecze z Tunezją:

Bramkarze: Sławomir  Szmal (Vive Tauron Kielce), Marcin Wichary (Orlen Wisła Płock SA), Piotr Wyszomirski (Pick Szeged).
Rozgrywający:
 Karol Bielecki, Michał Jurecki, Krzysztof Lijewski, Piotr Chrapkowski (wszyscy Vive Tauron Kielce), Andrzej  Rojewski (S.C. Magdeburg);  Paweł Paczkowski (Dunkerque Handball), Paweł Niewrzawa (Górnik Zabrze), Piotr Masłowski (KS Azoty Puławy).
Obrotowi: Piotr Grabarczyk (Vive Tauron), Kamil Syprzak (OrlenWisła Płock),
Bartosz Jurecki (Magdeburg).
Skrzydłowi: Adam Wiśniewski, Michał Daszek (obaj Orlen Wisła), Robert Orzechowski (Górnik Zabrze), Wojciech Gumiński (Zagłębie Lubin).

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest