Strona główna | ZPRP | Kadrowicze trenują w Płocku

Kadrowicze trenują w Płocku

 

Od piątku na zgrupowaniu w Płocku przebywa kadra narodowa mężczyzn. W zajęciach bierze udział piętnastu zawodników. Towarzyszy im Mariusz Jurkiewicz, któremu kończy się rehabilitacja łokcia. Podopieczni Michaela Bieglera we wtorek udadzą się do Tunezji na dwa towarzyskie mecze z reprezentacją tego kraju.
– Nikt z tej piętnastki nie uskarża się na jakieś dolegliwości – poinformował lekarz kary, Rafał Markowski  W poniedziałek do drużyny dołączy trójka graczy z zagranicznych lig: Bartosz Jurecki, Andrzej Rojewski i Piotr Wyszomirski.
/ Fot. N. Barczyk / Prefocus

W piątek zawodnicy trenowali w hali Orlen Areny. Dziś byli na siłowni i wykonywali tzw. crossfit. Zajęcia polegały na ćwiczeniach na poszczególnych stacjach. Wieczorem kadrowicze skorzystali z zaproszenia Adama Wiśniewskiego do odwiedzenia jego pensjonatu. „Gadżet” 24 października obchodził urodziny. Głównym punktem programu było wspólne oglądanie meczu Bundesligi, Rhein Neckar Loewen – THW Kiel.

Wylot do Tunezji został zaplanowany na wtorek o godz. 7:05. Mecze odbędą się w Tunisie w dniach 30 października i 1 listopada.