21 października 2014

Kadrowicze trenują w Pruszkowie

Od poniedziałku trwa zgrupowanie kadry narodowej mężczyzn. Wszyscy z 22 powołanych zawodników stawili się w Pruszkowie. Mateusz Jachlewski po rozmowach ze sztabem szkoleniowym wrócił do Kielc.

– Mateusz powiedział, że względów zdrowotnych nie może uczestniczyć w treningach kadry – poinformował Jacek Będzikowski asystent trenera reprezentacji, Michaela Bieglera.


/ Fot. Kuba Gucma

Pierwszego dnia zgrupowania szkoleniowcy zaaplikowali podopiecznym trening na siłowni. We wtorek kadrowicze zostaną podzieleni na grupy według pozycji. Jako pierwsi zajęcia w hali zaczną skrzydłowi, później obrotowi i na końcu rozgrywający. Wieczorem będzie ćwiczyła cała grupa.

Kadrowicze, powołani na pierwszy termin, Pruszków opuszczą po porannych zajęciach w piątek. Tego dnia do godz. 15:00 w Płocku zaplanowana jest zbiórka szesnastu zawodników drugiej grupy. Do niej w poniedziałek dołączy trójka graczy spoza PGNiG Superligi.

Biało-czerwoni mają zaplanowane dwa towarzyskie mecze z Tunezją. Spotkania w Tunisie odbędą się 30 października i 1 listopada.  

ZOBACZ TAKŻE:

Kadra narodowa seniorów

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest