Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1996 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

26.10-28.10.2014    – Mielec        – konsultacja szkoleniowa
29.10-31.10.2014    – Mielec        – turniej międzypaństwowy
   

/ Fot. N. Barczyk Pressfocus

1.    Bekisz          Miłosz             – TS ZEW Świebodzin           – SMS
2.    Mrozowicz    Przemysław   – TS ZEW Świebodzin            – SMS
3.    Kowalczyk    Bartosz          – MOKS Słoneczny Stok Białystok        – SMS
4.    Majdziński    Maciej            – MTS Kwidzyn                       – SMS
5.    Moryto          Arkadiusz      – SKS Kusy Kraków                – SMS
6.    Pietruszko    Tomasz          – MKS Zagłębie Lubin            – SMS
7.    Skrzyniarz    Jakub             – MKS Zagłębie Lubin            – SMS
8.    Brukwicki      Borys            – UKS Iskra Bydgoszcz            – SMS
9.    Szała            Filip               – KPR Wolsztyniak Wolsztyn   – SMS
10.   Salacz          Paweł           – UKS Olimp Grodków            – SMS
11.   Zając           Damian         – KS Gwardia Opole
12.   Faluszny      Patryk           – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
13.   Czerwiński   Michał           – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
14.   Cichocki       Karol             – MKS Brodnica
15.   Skibiński      Maciej            – SPR Wisła Płock
16.   Skiba           Bartosz          – MSPR Siódemka Miedź Legnica
17.   Bernacki      Krzysztof         – KS Vive Tauron Kielce
18.   Bis              Bartłomiej       – KS Vive Tauron Kielce
19.   Narożny      Hubert            –  SKF Sparta Oborniki
20.   Rolka          Maximilian       – SG Kronau/Ostrigen (GER)

Rezerwa:
    Kawka          Wiktor              – MKS Padwa Zamość            – SMS
    Mastalerz      Patryk              – KSSPR Końskie
    Netz             Kamil               – MKS Brodnica
    Janikowski    Kelian              – MTS Kwidzyn
    Gregorczyk   Adrian              – Anilana PŁ UŁ Łódź
    Nawrocki    Kamil                – MTS Kwidzyn

Kadra szkoleniowa:
        Kuptel      Rafał      –  trener główny
        Skórski     Michał    – trener współpracujący
        Kot           Tomasz  – fizjoterapeuta
        Karwacki  Jacek     –  statystyk
     
I.    Zbiórka zawodników: dnia 26.10.2014 (niedziela) do godz. 18:30 w Hotelu Polskim; ul.Biernackiego 12; Mielec.