Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa seniorów

Kadra narodowa seniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

      20-24.10.2014 – Pruszków – konsultacja szkoleniowa
      24-27.10.2014 – Płock  – konsultacja szkoleniowa
      27-28.10.2014 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa
  28.10-02.11.2014 – Tunezja – mecze międzypaństwowe TUN-POL

Zawodnicy powołani na konsultację szkoleniową w terminie 20-24.10.2014:
1. Morawski Adam  – SPR Wisła Płock SA
2. Kornecki Mateusz  – KS Górnik Zabrze
3. Daćko Marek  – KS Górnik Zabrze
4. Niewrzawa Paweł  – KS Górnik Zabrze
5. Czuwara Jan  – MKS Zagłębie Lubin
6. Gumiński Wojciech – MKS Zagłębie Lubin
7. Kostrzewa Damian  – SPR Stal Mielec
8. Szpera Marek  – SPR Stal Mielec
9. Krzysztofik Damian  – SPR Stal Mielec
10. Jachlewski Mateusz  – KS Vive Tauron Kielce
11. Krajewski Przemysław – KS Azoty Puławy
12. Masłowski Piotr  – KS Azoty Puławy
13. Majdziński Maciej  – MMTS Kwidzyn
14. Zadura Przemysław – MMTS Kwidzyn
15. Seroka Mateusz  – MMTS Kwidzyn
16. Potoczny  Michał  – MMTS Kwidzyn 
17. Góralski Mateusz  – MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
18. Moryto Arkadiusz – SKS Kusy Kraków/SMS   
19. Walczak Patryk  – KS Pogoń Handball Szczecin
20. Szczepanik Kacper  – KSSPR Końskie
21. Gębala Tomasz  – SC Magdeburg (GER)
22. Gębala Maciej  – SC Magdeburg (GER)


/ Fot. skibek.pl

Zawodnicy powołani na cykl akcji szkoleniowych w terminie 24.10-02.11.2014:
1. Szmal  Sławomir – KS Vive Tauron Kielce
2. Bielecki   Karol  – KS Vive Tauron Kielce
3. Jurecki  Michał  – KS Vive Tauron Kielce
4. Lijewski  Krzysztof – KS Vive Tauron Kielce
5. Grabarczyk Piotr  – KS Vive Tauron Kielce
6. Chrapkowski Piotr  – KS Vive Tauron Kielce
7. Wichary  Marcin  – SPR Wisła Płock SA
8. Wiśniewski Adam  – SPR Wisła Płock SA
9. Jurkiewicz  Mariusz  – SPR Wisła Płock SA
10. Syprzak  Kamil  – SPR Wisła Płock SA
11. Daszek  Michał  – SPR Wisła Płock SA
12. Orzechowski Robert  – KS Górnik Zabrze
13. Kuchczyński Patryk  – KS Górnik Zabrze
14. Gliński  Rafał  – SPR Stal Mielec
15. Jaszka  Bartłomiej – Fuechse Berlin (Niemcy)  – tylko 25-26.10
16. Paczkowski Paweł  – Dunkerque Handball (FRA)

Zawodnicy powołani na cykl akcji szkoleniowych w terminie 27.10-02.11.2014:
1. Jurecki  Bartosz  – SC Magdeburg (GER)
2. Rojewski Andrzej  – SC Magdeburg (GER)
3. Wyszomirski Piotr  – Pick Szeged (HUN)

Kadra szkoleniowa:
– Biegler   Michael  – trener główny
– Będzikowski  Jacek  – trener współpracujący
– Markowski  Rafał  – lekarz
– Buczak   Jerzy  – fizjoterapeuta
– Rudomina  Krzysztof – fizjoterapeuta
– Kalwa   Łukasz  – statystyk

I. Zbiórka zawodników dnia 20.10.2014 r. (poniedziałek) do godz. 15.00 w hotelu „Viktor”;
ul. Andrzeja 1a; 05-800 Pruszków.
II. Zbiórka zawodników dnia 24.10.2014 r. (piątek) do godz. 15.00 w hotelu Herman; ul. Sienkiewicza 30;
09-400 Płock.
III. Po zakończeniu konsultacji w Pruszkowie, trener główny Michael Biegler poinformuje wybranych zawodników o ewentualnym udziale w kolejnych akcjach szkoleniowych.