Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1998 r. i mł.)>na następujący cykl akcji szkoleniowych:

19-23.10.2014 – COS Giżycko – konsultacja szkoleniowa
24-26.10.2014 – Litwa  – turniej międzypaństwowy

 
/ Fot. Tomasz Błaszkiewicz


1. Pyrka Kacper – UKS Bursa Puławy    – SMS
2. Skrzypczyk  Dawid – KS Gwardia Opole    – SMS
3. Kołtunowicz Piotr – KS Start Konin     – SMS
4. Milewski  Michał – UKS Iskra Bydgoszcz    – SMS
5. Chełmiński Adrian – UKS Nike Ciechanów    – SMS
6. Kowalczyk  Paweł – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – SMS
7. Mauer  Patryk – UKS Dziewiątka Legnica   – SMS
8. Guziewicz  Alan – MTS Kwidzyn
9. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS
10. Bulski Jakub – KS Vive Tauron Kielce
11. Makowski  Tomasz – UKPR Agrykola Warszawa
12. Olkowski  Aleks – SKF Wisła Płock
13. Wołowiec  Krystian – SKF Wisła Płock
14. Szczepański Patryk – SKF Wisła Płock
15. Komarzewski Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk
16. Antosik  Kacper – ChKS Łódź
17. Lejza  Bartosz – SKF Wisła Płock
18. Dudkowski Paweł – WKS Śląsk Wrocław

Zawodnicy rezerwowi:
• Koselski Konrad – MKS Zagłębie Lubin    – SMS
• Rogalski Michał – KS Unia Lublin    – SMS
• Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin    – SMS
• Orpik  Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – SMS
• Sobczyk Marek – SKS Kusy Kraków    – SMS
• Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin    – SMS
• Rynk  Paweł – SPR Wybrzeże Gdańsk    – SMS
• Telka  Łukasz – KS Vive Tauron Kielce
• Lasocki Karol – KS Vive Tauron Kielce
• Gądek Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk
• Adamczyk Kamil – SPR Wybrzeże Gdańsk
• Beczek Andrzej – MKS Zryw Chorzów
• Krysiak  Dawid – Gaz System Pogoń Szczecin
• Wiewiórski Michał – WKS Śląsk Wrocław

Kadra szkoleniowa:
     Tomaszewski Dariusz – trener główny
     Skórski Michał – trener współpracujący
     Błaszkiewicz Tomasz – trener bramkarzy
     Kułakowski Paweł – fizjoterapeuta   
     Adamczyk Szymon – statystyk
 
I. Zbiórka zawodników: dnia 19.10.2014 (niedziela) do godz. 17:00 w COS Giżycko; ul.Moniuszki 22; 11-500 Giżycko.