18 sierpnia 2014

Biało-czerwoni w pełnej gotowości

We wtorek szczypiorniści reprezentacji Polski juniorów rozegrają pierwszy mecz w II rundzie Mistrzostw Europy. Mimo że poniedziałek jest dniem wolnym od zmagań, to podopieczni trenera Rafała Kuptela nie próżnują i uważnie przygotowują się do meczu z Francją.

Trener Rafał Kuptel /Fot. N.Barczyk (Pressfocus) (3)

Po niedzielnym zwycięstwie dającym awans do najlepszej ósemki turnieju, nasi juniorzy nie mogli liczyć na zbyt dużo wolnego. W południe Biało-czerwoni spotkali się na analizie spotkania z Czechami, gdzie musieli wysłuchać uwag trenera Rafała Kuptela.

– Do południa mieliśmy wolne, a potem obejrzeliśmy końcówkę naszego meczu z Czechami. Zagraliśmy tam bardzo chaotycznie, musiałem to z chłopakami omówić, tym bardziej, że spodziewam się podobnych warunków przeciwko podwyższonej obronie Francuzów – wyjaśnia Kuptel.

To jednak nie koniec zajęć Biało-czerwonych w dzisiejszym dniu. Na godz. 19:00 nasi reprezentanci mają bowiem zaplanowany trening połączony z taktycznym przygotowaniem do starcia z Francuzami. – Musimy przećwiczyć jak zachowywać się wobec obrony rywali i jak też reagować na ich ataki. To będą zajęcia typowo taktyczne – dodaje trener kadry.

Wtorkowe spotkanie Polaków z reprezentacją Francji w hali "Gdynia Arena" zaplanowane zostało na godz. 19:00. Wstęp na ten mecz, jak i wszystkie pozostałe spotkania mistrzostw jest wolny.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest