7 sierpnia 2014

Peugeot Polska partnerem ZPRP

Peugeot Polska oraz Związek Piłki Ręcznej w Polsce nawiązały współpracę w ramach organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn do lat 18.

Na mocy umowy, Peugeot Polska wraz Peugeot Intervapo Gdańsk, przekażą samochody na potrzeby obsługi logistycznej i technicznej imprezy, w tym przewóz gości VIP oraz sędziów i delegatów. Auta będą służyły w czasie turnieju, który w dniach 14-24 sierpnia 2014 r. zostanie rozegrany w Gdańsku i w Gdyni.

To druga z cyklu imprez rangi mistrzowskiej, których Polska w ostatnim czasie będzie gospodarzem. Rok temu w naszym kraju odbyły się mistrzostwa Europy juniorek. Wówczas również została nawiązana współpraca pomiędzy Peugeot Polska a ZPRP. Za półtora roku w czterech polskich miastach zostaną zorganizowane mistrzostwa Europy seniorów, czyli EHF Euro 2016.

Projekt współpracy z ZPRP wpisuje się w zaangażowanie marki Peugeot w sport i oficjalne partnerstwo z Polskim Komitetem Olimpijskim w latach 2012-2016. Warunki tegorocznej współpracy obejmują dostarczenie sześciu samochodów.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest