Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1998 r. i mł na następujący cykl akcji szkoleniowych:

30-31.07.2014 – COMS/Warszawa – okresowe badania lekarskie
01-06.08.2014 – COS Szczyrk – konsultacja szkoleniowa
07-10.08.2014 – Węgry  – Turniej Nadziei Olimpijskich

 

Trenerzy Dariusz Tomaszewski i Michał Skórski / Fot. ZPRP

1. Pyrka Kacper – UKS Bursa Puławy    – SMS
2. Rynk Paweł – MTS Kwidzyn    – SMS
3. Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin    – SMS
4. Skrzypczyk Dawid – KS Gwardia Opole    – SMS
5. Kołtunowicz Piotr – KS Start Konin     – SMS
6. Sobczyk  Marek – SKS Kusy Kraków    – SMS
7. Milewski  Michał – UKS Iskra Bydgoszcz    – SMS
8. Orpik  Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – SMS
9. Chełmiński Adrian – UKS Nike Ciechanów    – SMS
10. Kowalczyk  Paweł – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – SMS
11. Mauer  Patryk – UKS Dziewiątka Legnica   – SMS
12. Guziewicz  Alan – MTS Kwidzyn
13. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa
14. Bulski Jakub – KS Vive Targi Kielce
15. Makowski  Tomasz – UKPR Agrykola Warszawa
16. Olkowski  Aleks – SKF Wisła Płock
17. Wołowiec  Krystian – SKF Wisła Płock
18. Antosik  Kacper – CHKS Łódź
19. Lejza  Bartosz – SKF Wisła Płock
20. Bajor  Rafał – SPR Chrobry Głogów
21. Dudkowski  Paweł – WKS Śląsk Wrocław


Zawodnicy rezerwowi:
• Koselski Konrad – MKS Zagłębie Lubin    – SMS
• Rogalski Michał – KS Unia Lublin    – SMS
• Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin    – SMS
• Telka  Łukasz – KS Vive Targi Kielce
• Szczepański Patryk – SKF Wisła Płock
• Komarzewski Krzysztof – UKS Conrad Gdańsk
• Lasocki Karol – KS Vive Targi Kielce
• Gądek Krzysztof – UKS Krakowiak Kraków
• Adamczyk Kamil – UKS Royal Wilanów
• Beczek Andrzej – MKS Zryw Chorzów
• Krysiak  Dawid – CKS SMS Szczecin
• Sroczyk Marcel – MKS Zagłębie Lubin
• Piaskowski Olgierd – KS Start Konin
• Wiewiórski Michał – WKS Śląsk Wrocław

Kadra szkoleniowa:
     Tomaszewski Dariusz – trener główny
     Skórski Michał – trener współpracujący
     Błaszkiewicz Tomasz – trener bramkarzy
     Mysnera Krzysztof – fizjoterapeuta   
     Adamczyk Szymon – statystyk
 
I. Zbiórka zawodników: dnia 30.07.2014 (środa) do godz. 18:00 w hotelu Meksyk na terenie AWF Warszawa; ul. Marymoncka 34.
II. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.