Strona główna | Szkolenia | Wystartował Handball Camp 2014

Wystartował Handball Camp 2014

 

W miniony piątek rozpoczęła się druga edycja Handball Camp, organizowanego przez Jakuba Bonisławskiego i Rafała Kuptela. We Władysławowie zebrało się 50 młodych adeptów piłki ręcznej, którzy będą mieli okazję ćwiczyć pod okiem byłych i obecnych reprezentantów kraju.
 
W trakcie oficjalnego otwarcia obozu w pierwszej kolejności głos zabrali jego główni organizatorzy – trenerzy, Jakub Bonisławski i Rafał Kuptel, którzy powitali wszystkich entuzjastów i sympatyków piłki ręcznej, przedstawili kadrę trenerską i program obozu. W tym roku trenerem dziewcząt jest Barbara Chełmioska, a treningi z piłki ręcznej plażowej poprowadzi Jarek Knopik. 
Podczas spotkania nie zabrakło również informacji organizacyjnych, które przedstawiła kierownik obozu Hanna Bonisławska. Wszyscy zostali zapoznani i zobligowani do przestrzegania Regulaminu Handball Camp 2014, a zabawa integracyjna „Poznajmy się” dała możliwości wzajemnego poznania młodzieży i kadry trenerskiej. Na zakończenie spotkania organizatorzy wręczyli wszystkim pamiątkowe koszulki, identyfikatory, plecaki i inne gadżety. 
Wieczorem wszyscy udali się na spacer po Władysławowie, podczas którego zobaczyli tereny COS w Cetniewie i  przeszli Aleją Gwiazd. Uwieńczeniem wędrówki był konkurs sprawdzający spostrzegawczość, poprowadzony przez trenera Jarka Knopika. Pierwszy dzień został uwieńczony wspólnym zdjęciem.