Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w
Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów
młodszych (ur.1998 r. i mł.)  na
konsultację szkoleniową w
COS Cetniewo w terminie 21-28.06.2014:

Dariusz Tomaszewski /Fot. ZPRP

1. Pyrka Kacper – UKS Bursa Puławy

2. Szczepański Patryk – SKF Wisła Płock

3. Bulski Jakub – KS Vive Targi Kielce

4. Lasocki Karol – KS Vive Targi Kielce

5. Rynk Paweł – MTS Kwidzyn

6. Zastawny Oskar – UKS Royal Wilanów

7. Adamczyk Kamil – UKS Royal Wilanów

8. Rogalski Michał – KS Unia Lublin

9. Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin

10. Skrzypczyk Dawid – KS Gwardia Opole

11. Przybysz Adrian – KS Gwardia Opole

12. Kołtunowicz Piotr – KS Start Konin 

13. Sobczyk Marek – SKS Kusy Kraków

14. Koselski Konrad – MKS Zagłębie Lubin

15. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin

16. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa

17. Milewski Michał – UKS Iskra Bydgoszcz

18. Komarzewski Krzysztof – UKS Conrad Gdańsk

19. Kiersnowski Kacper – TS ZEW Świebodzin

20. Zając Maciej – TS ZEW Świebodzin

21. Nehrebecki Marek – AZS Przemyśl

22. Gądek Krzysztof – UKS Krakowiak Kraków

23. Gauden Maciej – UKS Jedynka Morąg

24. Orpik Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka

25. Gluch Patryk – UKS 31 Rokitnica Zabrze


Zawodnicy rezerwowi:

 Telka Łukasz – KS Vive Targi Kielce

 Chełmiński Adrian – UKS Nike Ciechanów

 Dudkowski Paweł – WKS Śląsk Wrocław

 Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn

 Kowalczyk Paweł – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka

 Makowski Tomasz – UKPR Agrykola Warszawa

 Olkowski Aleks – SKF Wisła Płock

 Wołowiec Krystian – SKF Wisła Płock

 Antosik Kacper – CHKS Łódź

 Mauer Patryk – UKS Dziewiątka Legnica

 Landzwojczak Ryszard – MKS Tęcza Kościan

Kadra szkoleniowa:

   Tomaszewski Dariusz – trener główny

   Skórski Michał – trener współpracujący

   Błaszkiewicz Tomasz – trener bramkarzy

   Mysnera Krzysztof – fizjoterapeuta    

I. Zbiórka zawodników: dnia 21.06.2014 (sobota) do godz. 16:00 w COS Cetniewo; ul. Żeromskiego 52; 84-120 Władysławowo.

II. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.