11 czerwca 2014

Kibice nie zawiedli

Zaczyna mnie to trochę męczyć, że rozczarowujemy naszych wspaniałych fanów podczas meczów w Polsce. Po raz pierwszy graliśmy w Częstochowie. Publiczność była niesamowita. Muszę oddać szacunek rywalkom. Jovanović i Bulatović wspaniale dziś grały i dobrze współpracowały z resztą drużyny, w tym z młodszymi koleżankami – powiedział Kim Rasmussen po przegranym meczu z Czarnogórą.

Powiedzieli na konferencji prasowej:

Dragan Adzić
(trener reprezentacji Czarnogóry). Jestem bardzo usatysfakcjonowany tym, że młode zawodniczki poradziły sobie w meczu.  Polska to bardzo dobra drużyna ze znakomitym trenerem.  Wierzę, że pokonacie Czeszki i obie drużyny, Polska i Czarnogóra, awansują do finałów mistrzostw Europy.

Jelena Despotović
/Fot. N.Barczyk (2) Pressfocus 

Kim Rasmussen
(trener reprezentacji Polski): Zaczyna mnie to trochę męczyć, że rozczarowujemy naszych wspaniałych fanów podczas meczów w Polsce. Muszę oddać szacunek rywalkom. Jovanović i Bulatović wspaniale dziś grały i dobrze współpracowały z resztą drużyny, w tym z młodszymi koleżankami. Po raz pierwszy graliśmy w Częstochowie. Publiczność była niesamowita. Trener Adzić bardzo dobrze ustawił swój zespół. Kontrolowaliśmy grę w pierwszej połowie. Czarnogóra cały czas się nie poddawała, walczyła. Początek drugiej połowy był dla nas też udany. Później niestety wpadliśmy w dołek. Musimy odpowiedzieć sobie na pytanie – dlaczego tak się stało? Nie możemy winić przecież bramkarki rywalek, że tak dobrze broniła w ostatnich 20 minutach meczu. Musimy też odpowiedzieć na pytanie skąd bierze się taka sinusoida naszej formy. Muszę przyznać, że aż tak dobrej gry młodych Czarnogórzanek się nie spodziewałem. Często zdarzało się tak, że po słabszych meczach następnie spotkanie było bardzo udane. Wiemy co musimy poprawić w naszej grze. Jestem optymistą przed spotkaniem w Czechach. Wiele przesłanek świadczy za tym, że wystąpimy tam z Iwoną Niedźwiedź. 
Kinga Grzyb: Chciałabym podziękować wspaniałym kibicom, którzy zgotowali świetną atmosferę. Żałuję, że zrewanżowałyśmy się im zwycięstwem. Mam nadzieję, że zrekompensujemy to grą w Czechach. 

: Rozegraliśmy dobre spotkanie. To był ważny mecz, zwłaszcza dla naszych młodych zawodniczek, które miały okazję zagrać przed tak liczną widownią. Na pewno było to dla nich wspaniałe doświadczenie.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest