15 kwietnia 2014

Sekretarze spotkali się w Warszawie

W ubiegłym tygodniu w Warszawie odbyła się VIII Konferencja Sekretarzy Generalnych, której gospodarzem był Związek Piłki Ręcznej w Polsce. Uczestniczyło w niej prawie 50 osób, przedstawicieli federacji członkowskich EHF oraz zrzeszonych z Europejską Federacją, którzy dyskutowali nad szerokim zakresem zagadnień organizacyjnych dotyczących handballu.

Pełen, trzydniowy program konferencji obejmował prezentacje i warsztaty na temat licencji trenerskich, zarządzania, jak również wydarzeń związanych z nadchodzącymi turniejami rangi mistrzowskiej (EHF Euro) w najbliższych latach.

Delegaci dyskutowali także na temat najbliższych imprez w młodszych kategoriach wiekowych, zmian systemowych dotyczących Ligi Mistrzów kobiet i mężczyzn, a także spraw organizacyjnych wokół Pucharu Mistrzów w piłce ręcznej plażowej, który zaplanowano na listopad 2014 roku.

/Fot. JG

Ważnym aspektem spotkania były również ustalenia dotyczące kalendarza dla sezonów 2014/15 i 2015/16.

Uczestnicy konferencji, wraz z zaproszonymi gośćmi i przedstawicielami mediów, wzięli też udział w ceremonii losowania grup finałów ME juniorów do lat 18, które w sierpniu tego roku odbędą się w Gdańsku i Gdyni oraz ceremonii losowania grup kwalifikacyjnych seniorskich ME EHF EURO Polska 2016, które z kolei odbyło się w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest