Strona główna | ZPRP | Kup bilety na mecze w ERGO ARENIE

Kup bilety na mecze w ERGO ARENIE

 

Ruszyła ogólnodostępna sprzedaż biletów na mecze piłkarzy ręcznych w ERGO ARENIE: Polska-Hiszpania, Polska-Niemcy! Bilety w przedsprzedaży dystrybuowane były poprzez stronę www.ergoarena.pl i kasę w ERGO ARENIE.

Od piątku sprzedano ponad 3000 biletów na mecz Polska-Niemcy. Od jdzisiaj bilety na mecz Polska – Hiszpania oraz Polska-Niemcy dostępne będą dostępne w szerszym kanale dystrybucji:

– sprzedaż internetowa www.eventim.pl oraz www.ebilet.pl

– kasa nr 3 w ERGO ARENIE, czynna w pon.-pt.  w godz. 10-16, tel.: (58) 76 72 101

– sieci Empik, Media Markt, Saturn oraz Media Expert


Ceny biletów na poszczególne spotkania:

Polska – Hiszpania:

Kategoria I  – 120 zł

Kategoria II – 85 zł

Kategoria III – 55 zł

Kategoria IV  – 25 zł

Uwaga!

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich w cenie 55 zł (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej oraz opiekuna), nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl

Polska-Niemcy

Kategoria I  – 189 zł

Kategoria II – 129 zł

Kategoria III – 89 zł

Kategoria IV  – 59 zł

Uwaga!

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich w cenie 89 zł (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej oraz opiekuna), nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl

Pasjonująco dla fanów szczypiorniaka zapowiada się pierwszy tydzień czerwca w ERGO ARENIE! W odstępie zaledwie 4 dni w hali na granicy Gdańska i Sopotu dwukrotnie zagrają polscy piłkarze ręczni. W środę 4 czerwca Polska zmierzy się z Hiszpanią. Towarzyski, lecz niezwykle prestiżowy pojedynek z najlepszą drużyną globu będzie ostatnim sprawdzianem Biało-Czerwonych przez meczami play-off, które zadecydują o awansie do Mistrzostw Świata Katar 2015. W sobotę 7 czerwca  o godz. 16.45 Polska zagra z reprezentacją Niemiec. Awans do Mistrzostw Świata wywalczy zespół, który okaże się lepszy w dwumeczu. Rewanż zaplanowano tydzień później w Magdeburgu.