2 kwietnia 2014

Hammerite Cup

W dniach 4-6 kwietnia 2014 r. w Hali Gier Akademii Wychowania Fizycznego przy ul. Marymonckiej 34 odbędzie się, "HAMMERITE CUP”, V Memoriał Andrzeja Krawczyka w piłce ręcznej juniorów starszych.

W tym roku organizatorzy po raz piąty będziemy chcieli uczcić pamięć,Krawca” – absolwenta warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, wieloletniego pracownika Zakładu Gier Zespołowych, wykładowcę i wychowawcę wielu setek instruktorów, trenerów i nauczycieli piłki ręcznej.

Jako zawodnik stołecznego AZS-AWF grał na pozycji bramkarza, następnie wraz ze Stefanem Wrześniewskim tworzyli znany w całej Polsce duet trenerski w czasach gdy akademicy z Bielan grali w ekstraklasie. Ostatnie dwa sezony prowadził drużynę, jako I trener ,,wychowując” jednocześnie swojego zastępcę, tak na ławce trenerskiej, jak i na uczelni w osobie Marcina Smolarczyka.

Po raz trzeci będziemy też upamiętniać osobę tragicznie zmarłego Michała Piotrowskiego – ,,Yogiego” – Absolwent Politechniki Warszawskiej, wychowanek ,,Warszawianki”, na stałe związał się jednak z klubem z Bielan, zawodnik ekstraklasowego AZS-AWF Warszawa, po spadku do I ligi wspierał doświadczeniem swoich młodszych kolegów na boisku i poza nim. Jednocześnie był jednym z niewielu w tym okresie sponsorów sekcji piłkarzy ręcznych, a logo ,,Yogico” obecne było na koszulkach.

W tych dniach szykuje się na AWF-ie prawdziwy festiwal piłki ręcznej, mecze sobotnie( 5.04) rozpoczną się od godziny 8.00, o 12.00 uroczyste otwarcie, o 16 mecz I ligi kobiet AZS-AWF Warszawa – KPR Kobierzyce, a o 18.00 ,,spotkanie dnia” – licznie przybyli wychowankowie, zawodnicy i koledzy – ,,Krawca i Yogiego” zmierzą się z II ligowym zespołem AZS- AWF Warszawa.

W niedzielę (6.04) zapraszamy od 9.30, uroczyste zakończenie planowane jest na 15.30.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest