Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

30.03-03.04.2014 – Dzierżoniów  – konsultacja szkoleniowa
04.04-06.04.2014 – Dzierżoniów  – turniej międzypaństwowy

1. Mauer Patryk – UKS Dziewiątka Legnica 
2. Antosik Kacper – CHKS Łódź
3. Pyrka Kacper – UKS Bursa Puławy
4. Wołowiec Krystian – SKF Wisła Płock
5. Olkowski Aleks – SKF Wisła Płock
6. Szczepański Patryk – SKF Wisła Płock
7. Makowski Tomasz – UKPR Agrykola Warszawa
8. Krysiak Dawid – MKS Kusy Szczecin
9. Bulski Jakub – KS Vive Targi Kielce
10. Kowalczyk  Paweł – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
11. Piaskowski Olgierd – KS Start Konin
12. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
13. Rynk Paweł – MTS Kwidzyn
14. Dudkowski Paweł – WKS Śląsk Wrocław
15. Zastawny Oskar – UKS Royal WIlanów
16. Chełmiński Adrian – UKS Nike Ciechanów 
17. Rogalski Michał – KS Unia Lublin
18. Gauden  Maciej – UKS Jedynka Morąg

Zawodnicy rezerwowi:
• Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin
• Buluk Patryk – UKS Jedynka Morąg
• Bałdys Damian – UKS Dziewiątka Legnica
• Łyczko Bartłomiej – MSPR Siódemka Miedź legnica
• Komisarczyk Piotr – KS Gwardia Opole
• Skrzypczyk Dawid – KS Gwardia Opole
• Didyk Damian – SPR Wybrzeże Gdańsk
• Ferens Dawid – WKS Śląsk Wrocław
• Kowalski Kacper – MKS Kusy Szczecin
• Telka  Łukasz – KS Vive Targi Kielce
• Landzwojczak Ryszard – MKS Tęcza Kościan
• Kołtunowicz Piotr – KS Start Konin
• Koselski Konrad – MKS Zagłębie Lubin
• Kujawa Miłosz – SKF Wisła Płock
• Wyrozębski Kacper – KPR Legionowo
• Bajor  Rafał – SPR Chrobry Głogów
• Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa
 
Kadra szkoleniowa:
     Tomaszewski Dariusz – trener główny
     Skórski Michał – trener współpracujący
     Błaszkiewicz Tomasz – trener bramkarzy
     Kułakowski Paweł – fizjoterapeuta   
     Adamczyk Szymon – statystyk

I. Zbiórka zawodników: dnia 30.03.2014 (niedziela) do godz. 13:00 w hali  dworca PKP Wrocław Główny skąd zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do Hotel OSiR Dzierżoniów; ul. Strumykowa 1
II. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.