Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1998 r. i mł.)  na konsultację szkoleniową w Gdańsku w terminie 09-12.03.2014:


1. Mauer Patryk – UKS Dziewiątka Legnica 
2. Ferens Dawid – WKS Śląsk Wrocław
3. Antosik Kacper – CHKS Łódź
4. Kujawa Miłosz – SKF Wisła Płock
5. Pyrka Kacper – UKS Bursa Puławy
6. Wołowiec Krystian – SKF Wisła Płock
7. Olkowski Aleks – SKF Wisła Płock
8. Szczepański Patryk – SKF Wisła Płock
9. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa
10. Makowski Tomasz – UKPR Agrykola Warszawa
11. Krysiak Dawid – MKS Kusy Szczecin
12. Kowalski Kacper – MKS Kusy Szczecin
13. Bulski Jakub – KS Vive Targi Kielce
14. Telka Łukasz – KS Vive Targi Kielce
15. Kowalczyk  Paweł – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
16. Landzwojczak Ryszard – MKS Tęcza Kościan
17. Hubka Grzegorz – SPR Wisła Sandomierz
18. Piaskowski Olgierd – KS Start Konin
19. Kołtunowicz Piotr – KS Start Konin
20. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
21. Rynk Paweł – MTS Kwidzyn
22. Dudkowski Paweł – WKS Śląsk Wrocław
23. Zastawny Oskar – UKS Royal WIlanów
24. Koselski Konrad – MKS Zagłębie Lubin
25. Chełmiński Adrian – UKS Nike Ciechanów 
26. Rogalski Michał – KS Unia Lublin
27. Gauden  Maciej – UKS Jedynka Morąg

Zawodnicy rezerwowi:
• Łukawski Hubert – SPR Wisła Sandomierz
• Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin
• Buluk Patryk – UKS Jedynka Morąg
• Wiewiórski Michał – WKS Śląsk Wrocław
• Jączyński Aleks – MKS Sambor Tczew
• Kwiatkowski Paweł – UKS Conrad Gdańsk
• Żurawski Bartosz – UKS Conrad Gdańsk
• Bałdys Damian – UKS Dziewiątka Legnica
• Darczuk Aleksander – UKS Dziewiątka Legnica
• Komisarczyk Piotr – KS Gwardia Opole
• Didyk Damian – SPR Wybrzeże Gdańsk
• Kisiel  Karol – SKF Wisła Płock
• Wiejak Emil – KS Azoty Puławy

 
Kadra szkoleniowa:
   Tomaszewski Dariusz – trener główny
   Skórski Michał – trener współpracujący
   Kułakowski Paweł – fizjoterapeuta
   Mysera Krzysztof – fizjoterapeuta     
   Adamczyk Szymon – statystyk

I. Zbiórka zawodników: dnia 09.03.2014 (niedziela) do godz. 13:00 w Internacie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr.2 ; ul. Smoleńska 5/7; 80-058 Gdańsk.