Strona główna | ZPRP | Dopinguj Polki w Zielonej Górze!

Dopinguj Polki w Zielonej Górze!

 

Zielona Góra po raz pierwszy w historii będzie gościć kobiecą reprezentację Polski w piłce ręcznej. Stawką meczu z Portugalią są punkty w kwalifikacjach mistrzostw Europy 2014. W finałach nie może zabraknąć polskiej drużyny. Nic tak nie uskrzydla jak doping kilku tysięcy kibiców. W hali CRS spotykamy się w komplecie w ostatnią niedzielę marca! Bilety na to spotkanie już w sprzedaży, także w ramach akcji „Szczypiornista szkoła”!

Mecz Polska – Portugalia, w ramach 3. kolejki kwalifikacji do finałów czempionatu Starego Kontynentu, zaplanowano na 30 marca w zielonogórskiej hali CRS, początek spotkania o godzinie 17:30.

Wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem systemu „Abilet.pl”, kliknij TUTAJ.

Związek Piłki Ręcznej w Polsce wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki na mecz Polska – Portugalia zaprasza zorganizowane grupy szkolne. Projekt „Szczypiornista szkoła” wpisuje się w akcję „Stop zwolnieniom z WF-u”.

Specjalnie przygotowana oferta to pakiet dla zorganizowanych grup (12 uczniów i dwóch opiekunów) w cenie 84 zł. Każdy następny uczeń zapłaci za bilet 6 zł. Więcej informacji TUTAJ.

Przypomnijmy, że „Gang Rasmussena” to czwarty zespół ubiegłorocznych mistrzostw świata. Nic dziwnego, że Kapituła Wielkiej Honorowej Nagrody Sportowej PKOl wybrała nasze szczypiornistki jako „Drużynę roku 2013”.