14 lutego 2014

Dopinguj Polki w Zielonej Górze!

Zielona Góra po raz pierwszy w historii będzie gościć kobiecą reprezentację Polski w piłce ręcznej. Stawką meczu z Portugalią są punkty w kwalifikacjach mistrzostw Europy 2014. W finałach nie może zabraknąć polskiej drużyny. Nic tak nie uskrzydla jak doping kilku tysięcy kibiców. W hali CRS spotykamy się w komplecie w ostatnią niedzielę marca! Bilety na to spotkanie już w sprzedaży, także w ramach akcji „Szczypiornista szkoła”!

Mecz Polska – Portugalia, w ramach 3. kolejki kwalifikacji do finałów czempionatu Starego Kontynentu, zaplanowano na 30 marca w zielonogórskiej hali CRS, początek spotkania o godzinie 17:30.

Wejściówki będzie można nabyć za pośrednictwem systemu „Abilet.pl”, kliknij TUTAJ.

Związek Piłki Ręcznej w Polsce wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki na mecz Polska – Portugalia zaprasza zorganizowane grupy szkolne. Projekt „Szczypiornista szkoła” wpisuje się w akcję „Stop zwolnieniom z WF-u”.

Specjalnie przygotowana oferta to pakiet dla zorganizowanych grup (12 uczniów i dwóch opiekunów) w cenie 84 zł. Każdy następny uczeń zapłaci za bilet 6 zł. Więcej informacji TUTAJ.

Przypomnijmy, że „Gang Rasmussena” to czwarty zespół ubiegłorocznych mistrzostw świata. Nic dziwnego, że Kapituła Wielkiej Honorowej Nagrody Sportowej PKOl wybrała nasze szczypiornistki jako „Drużynę roku 2013”.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest