17 stycznia 2014

Wspomnienie o Bożenie Markiewicz

Stowarzyszenie Zasłużonego Reprezentanta Polski w Piłce Ręcznej informuje, że w dniu 16.stycznia 2014 r. w Markach odbyły się uroczystości pogrzebowe poświęcone naszej koleżance Bożenie Markiewicz – Gniedziuk.

Z wielkim smutkiem żegnały Ją przedstawicielki naszego Stowarzyszenia, koleżanki z zespołów klubowych BKS Skra, AZS AWF Warszawa, KS Via Vena Warszawa, koleżanki z reprezentacji Polski oraz wielu trenerów, którzy stali na Jej długiej i  obfitującej w sukcesy drodze sportowej. Niezwykle wzruszające było pożegnanie przez ogromną rzeszę uczniów i wychowanków, z którymi Bożena pracowała w szkołach warszawskich i w Markach oraz klubach młodzieżowych MKS Varsovia Warszawa i Marcovia Marki.


Pożegnaliśmy koleżankę posiadającą do dziś niepobity rekord 243 występów w reprezentacji Polski.  To osiągniecie sportowe, poza wielu innymi, najlepiej świadczy o Jej znaczeniu dla nas i dla naszej ukochanej dyscypliny sportu.  Za to wszystko, za nieodłączny, serdeczny uśmiech, koleżeńskość, gotowość do współpracy i pomocy innym,  wszyscy serdecznie Jej dziękujemy.

Prezes Stowarzyszenia Janusz Czerwiński

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest