Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa – ur. w 1998 r. i mł.

Kadra narodowa – ur. w 1998 r. i mł.

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych. Kluby proszone są o pilne potwierdzanie udziału zawodników w konsultacji

06.01 –  07.01.2014    COMS Warszawa – okresowe badania lekarskie
07.01 –  15.01.2014 –  COS Giżycko konsultacja szkoleniowa

1. Darczuk Aleksander- UKS Dziewiątka Legnica

2. Bałdys Damian – UKS Dziewiątka Legnica

3. Mauer Patryk – UKS Dziewiątka Legnica

4. Ferens Dawid – UKS Dziewiątka Legnica 

5. Antosik Kacper – CHKS Łódź

6. Winiarski Jakub – CHKS Łódź

7. Żurawski Bartosz – UKS Conrad Gdańsk

8. Kwiatkowski Paweł – UKS Conrad Gdańsk

9. Wiejek Emil – KS Azoty Puławy

10. Górnik Piotr – KS Azoty Puławy

11. Nehrebecki Marek – KS Czuwaj Przemyśl

12. Kujawa Miłosz – SKF Wisła Płock

13. Wołowiec Krystian – SKF Wisła Płock

14. Olkowski Aleks – SKF Wisła Płock

15. Kisiel Karol – SKF Wisła Płock

16. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa

17. Makowski Tomasz – UKPR Agrykola Warszawa

18. Krysiak Dawid – MKS Kusy Szczecin

19. Kowalski Kacper – MKS Kusy Szczecin

20. Skowron Szymon – KS Vive Targi Kielce

21. Bulski Jakub – KS Vive Targi Kielce

22. Telka Łukasz – KS Vive Targi Kielce

23. Lasocki Karol – KS Vive Targi Kielce 

24. Kowalczyk Paweł – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka

25. Orpik Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka

26. Napieralski  Eryk – MKS Tęcza Kościan

27. Landzwojczak Ryszard- MKS Tęcza Kościan

28. Hubka Grzegorz – SPR Wisła Sandomierz

29. Piaskowski Olgierd – KS Start Konin

30. Kołtunowicz Piotr – KS Start Konin 

31. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn

32. Rynk Paweł – MTS Kwidzyn

33. Jączyński Aleks – MKS Sambor Tczew

34. Wiewiórski Michał – WKS Śląsk Wrocław

35. Dutkowski Paweł – WKS Śląsk Wrocław

36. Zastawny Oskar – UKS Royal WIlanów

37. Koselski Konrad – MKS Zagłębie Lubin

38. Chełmiński Adrian – UKS Nike Ciechanów

39. Rogalski Michał – KS Unia Lublin

40. Buluk Patryk – UKS Jedynka Morąg

Rezerwa:

 Łukawski Hubert – SPR Wisła Sandomierz

 Sobczyk Marek – SKS Kusy Kraków

 Ślęzak Krzysztof – MOSiR Mysłowice

 Gauden Maciej – UKS Jedynka Morąg

 Lejza Bartosz – SKF Wisła Płock

 Szczepański Patryk – SKF Wisła Płock

 Zając Maciej – TS ZEW Świebodzin

 Czyszczon Tomasz – MTS Chrzanów

 Przybysz Adrian – KS Gwardia Opole

 Kowalewski Partyk – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

 Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin

 Urbański Artur – CHKS Łódź

Kadra szkoleniowa:
Tomaszewski
Dariusz – trener główny

Skórski Michał – trener współpracujący

Błaszkiewicz Tomasz – trener

Mysera Krzysztof – fizjoterapeuta    

Adamczyk Szymon – statystyk

       

I. Zbiórka zawodników: dnia 06.01.2014 r. (poniedziałek) do godz. 19:00 w hotelu Atos; ul. Mangalia 1; 02-768 Warszawa.

II. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.

III. Zawodnicy winni zabrać ze sobą : 

              –  legitymacje uprawniające do zniżek na przejazdy

              –  wypełnioną ankietę lekarską badań kwalifikacyjnych COMS-u (w załączeniu)      

                 podpisaną przez zawodnika oraz opiekuna

              –  sprzęt treningowy do zajęć w hali sportowej i w terenie  

              –  notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym                                         

IV. Związek zapewnia: zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę medyczną oraz zwrot kosztów przejazdu (pociąg TLK II kl. lub pociąg EIC II kl. za zwrotem biletu i miejscówki.)

V. Kluby macierzyste winny niezwłocznie powiadomić zawodników o w/w akcji szkoleniowej i pisemnie potwierdzić ich  udział w terminie do dnia 31.12.2013 r. (również zawodnicy rezerwowi, którzy w przypadku powołania do składu podstawowego zostaną powiadomieni telefonicznie lub odrębnym pismem).

FORMULARZ DO BADAŃ LEKARSKICH – plik pdf 

OŚWIADCZENIE DO BADAŃ – plik pdf