Strona główna | ZPRP | Marzenia się spełniają!

Marzenia się spełniają!

 

Po meczu ćwierćfinałowym Polki nie kryły łez szczęścia, ale tak naprawdę nie docierało jeszcze do nich, że dokonały rzeczy niezwykłej i przeszły właśnie do historii polskiego, kobiecego szczypiorniaka! – Marzenia się spełniają! – dało się najczęściej słyszeć w Biało-czerwonym obozie. Już w piątek walczymy o awans do finału!

 

Kim Rasmussen: Brak mi słów, pokonać tak znakomitą drużynę jak Francja to wręcz niewyobrażalne. Wiedzieliśmy, że to będzie super ciężki mecz, mamy dużo szacunku dla naszych dzisiejszych rywalek, ale teraz jesteśmy dumni i tak szczęśliwi.

Kinga Grzyb: Wciąż nie mogę uwierzyć w to co się stało, jestem bardzo szczęśliwa, marzyłyśmy o tym od początku tego turnieju i jak widać marzenia się spełniają.

 

Alain Portes (trener Francji): Gratulacje dla polskiej drużyny, która zagrała dzisiaj znakomite zawody, jesteśmy bardzo rozczarowani, daliśmy zbyt dużo prezentów naszym przeciwniczkom, ale przyznać trzeba, że Polska drużyna grała znakomicie, my mamy młodą ekipę i było to widać w kluczowych momentach.

Koumba Cisse (rozgrywająca Francji): To był niezwykle trudny mecz, jesteśmy bardzo rozczarowani.