Strona główna | ZPRP | Spokojna niedziela w Zrenjaninie

Spokojna niedziela w Zrenjaninie

 

Niedziela to chwila na odpoczynek dla drużyn występujących w grupie C mistrzostw świata. Nie oznacza to jednak, że reprezentantki Polski mogły liczyć na dzień wolny, choć na pewno głównym założeniem na dziś jest odrobina relaksu.

Rano Katarzyna Koniuszaniec, Karolina Semeniuk-Olchawa i Kinga Grzyb oraz trenerzy Kim Rasmussen i Antoni Parecki wzięli udział w briefingu prasowym, podczas którego odpowiadali na pytania polskich dziennikarzy relacjonujących bezpośrednio z Serbii turniej finałowy mistrzostw świata.

Warto dodać, że na pierwszy po sześciu latach turniej z udziałem Biało-czerwonych, do Zrenjanina przyjechała całkiem spora grupa przedstawicieli polskich mediów, która w chwili obecnej liczy sobie ponad piętnaście osób. Oby liczba ta systematycznie rosła wraz z przebiegiem imprezy!

Dokładnie w południe drużyna miała zajęcia video, podczas których statystyk Łukasz Kalwa przedstawił szczegółową analizę wczorajszego meczu Norwegia – Hiszpania. To właśnie ekipa z Półwyspu Iberyjskiego w poniedziałek będzie kolejnym rywalem naszych szczypiornistek. Początek meczu Polska- Hiszpania wyznaczono na godzinę 18:00,bezpośrednią transmisję będzie można oglądać za pośrednictwem TVP sport.

W związku z powyższym trener Kim Rasmussen zdecydował się odwołać poranne zajęcia, Polki trenować będą za to o godzinie 18:00 na głównej hali. Będzie to długi, prawie półtoragodzinny trening.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZ NOWY KANAŁ NA YOUTUBE. OGLĄDAJ VIDEO Z DZISIEJSZEGO BRIEFINGU! https://www.youtube.com/channel/UCzD7x00lxKYrXJDyTCofx1w