Strona główna | ZPRP | Polki zameldowały się w Zrenjaninie

Polki zameldowały się w Zrenjaninie

 

Reprezentacja Polski jest już w Zrenjaninie! Kadrowiczki zameldowały  się w hotelu Vojvodina  o godzinie 16:00. Podróż z Warszawy, mimo wcześniejszych obaw, przebiegła bez zakłóceń. – Szybki posiłek i jedziemy na trening – zdecydował trener Kim Rasmsussen. Zajęcia polskiego zespołu zaplanowano na godzinę 18:00.

– Dojechaliśmy bez żadnych niepotrzebnych przygód, ale dwa loty i 100 km autokarem to jednak dosyć męcząca dawka – tłumaczy szkoleniowiec. – Zgodnie z przygotowanym przez organizatorów planem jutrzejszy, poranny trening zaczynamy o 10:00, ale zależy mi, żeby dziewczyny choć trochę oswoiły się z atmosferą turnieju, przecież już jutro zagramy nasz pierwszy mecz w MŚ z Paragwajem – dodaje Duńczyk.

– Samolot w Wiedniu czekał na nas prawie godzinę, ale do Belgradu przylecieliśmy tylko dziesięć minut po czasie. Tutaj wszystko już na nas czekało, w tym eskorta policji z przodu i z tyłu autokaru. Wszystkie zawodniczki są zdrowe w dobrych nastrojach – podsumował Marek Góralczyk, szef polskiej ekipy na MŚ Serbia 2013.