Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów mł.

Kadra narodowa juniorów mł.

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur. w 1996 r. i młodsi) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

15 – 17.12.2013 – Warszawa  – konsultacja szkoleniowa
18 – 21.12.2013 – Węgry  – turniej międzypaństwowy
26 – 30.12.2013 – Niemcy  – turniej międzypaństwowy 


Rafał Kuptel Fot. JG

1. Bekisz  Miłosz – TS ZEW Świebodzin  – SMS
2. Mrozowicz Przemysław – TS ZEW Świebodzin  – SMS
3. Kowalczyk Bartosz – MOKS Słoneczy Stok Białystok – SMS
4. Majdziński Maciej – MTS Kwidzyn   – SMS
5. Szot  Daniel – SKS Kusy Kraków   – SMS
6. Pietruszko Tomasz  – MKS Zagłębie Lubin  – SMS
7. Skrzyniarz Jakub – MKS Zagłębie Lubin  – SMS
8. Szała  Filip – KPR Wolsztyniak Wolsztyn – SMS
9. Moryto  Arkadiusz – SKS Kusy Kraków   – SMS
10. Orzechowski Michał – UKS Conrad Gdańsk  – SMS
11. Kawka  Wiktor – MKS Padwa Zamość  – SMS
12. Brukwicki  Borys – UKS Iskra Bydgoszcz  – SMS
13. Gasin  Piotr – SPR Stal Mielec   – SMS
14. Bernacki  Krzysztof – KS Vive Targi Kielce
15. Malinowski Kacper – SPR Wybrzeże Gdańsk
16. Czerwiński Michał – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
17. Foluszny  Patryk – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
18. Netz Kamil – MKS Brodnica
19. Orlicki Jan – MTS Chrzanów
20. Janikowski Kelian – MTS Kwidzyn
21. Skibiński Maciej – SPR Wisła Płock
22. Wypych  Michał – UKS Anilana Łódź
23. Judycki  Maciej – ATSV Stockelsdorf von 1984 e.V. (GER)
24. Rolka  Maximilian – SG Kronau/Ostrigen (GER)
25. Luberecki  Jacek – SG Rot-Weiss Babenhausen


Rezerwa:
• Skwierawski Michał – KS Sokół Kościerzyna  – SMS
• Kozłowski Krzysztof – MUKS Czarni Regimin  – SMS
• Pawłowski Kacper – SPR Chrobry Głogów  – SMS
• Cichocki Karol – MKS Brodnica
• Turkowski Adrian – SKF Wisła Płock
• Dębiec  Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk
• Książek Jakub – PMOS Chrzanów
• Lemaniak  Michał – SKF Wisła Płock
• Gajek Ksawery – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
• Smółka Dawid – UKPR Agrykola Warszawa


Kadra szkoleniowa:
     Kuptel Rafał – trener główny
     Pilch  Marcin – trener współpracujący
     Bernacki Rafał – trener współpracujący    
     Karwacki Jacek – statystyk
     Kot Tomasz – fizjoterapeuta
     Sobczyk Marcin – psycholog


I. Zbiórka zawodników: dnia 15.12.2013 (niedziela) do godz. 18:30 w hotelu Meksyk na terenie AWF Warszawa; ul. Marymoncka 34.
II. Zbiórka zawodników: dnia 26.12.2013 (czwartek) do godz. 12:30 w hotelu Courtyard by Marriot; ul. Żwirki i Wigury 1; Warszawa.
III. W trakcie konsultacji w Warszawie trener główny Rafał Kuptel poinformuje wybranych zawodników  o powołaniu na turnieje na Węgrzech i w Niemczech.