Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa mężczyzn

Kadra narodowa mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

16 – 22.12.2013  – Pruszków  – konsultacja szkoleniowa
27 – 30.12.2013  – Warszawa  – konsultacja szkoleniowa
02 – 02.01.2014  – Warszawa  – konsultacja szkoleniowa
03 – 05.01.2014  – Węgry   – turniej międzypaństwowy
06 – 11.01.2014  – Warszawa  – konsultacja szkoleniowa
12 – 26.01.2014  – Dania   – Mistrzostwa Europy 2014


Trenerzy Michael Biegler i Jacek Będzikowski po raz pierwszy poprowadzą reprezentację Polski w mistrzostwach Europy / Fot. ZPRP

1. Szmal  Sławomir – KS Vive-Targi Kielce
2. Bielecki  Karol  – KS Vive-Targi Kielce
3. Jurecki  Michał  – KS Vive-Targi Kielce
4. Lijewski  Krzysztof – KS Vive Targi Kielce
5. Grabarczyk Piotr  – KS Vive Targi Kielce
6. Chrapkowski Piotr  – KS Vive-Targi Kielce
7. Wichary Marcin  – SPR Wisła Płock SA
8. Wiśniewski Adam  – SPR Wisła Płock SA
9. Jurkiewicz  Mariusz – SPR Wisła Płock SA
10. Syprzak  Kamil  – SPR Wisła Płock SA
11. Orzechowski Robert  – KS Górnik Zabrze
12. Kuchczyński Patryk  – KS Górnik Zabrze
13. Kubisztal Michał  – KS Górnik Zabrze
14. Krajewski Przemysław – KS Azoty Puławy
15. Szyba  Michał  – KS Azoty Puławy
16. Przybylski Rafał  – KS Azoty Puławy
17. Masłowski Piotr  – KS Azoty Puławy
18. Daszek  Michał  – MMTS Kwidzyn
19. Peret  Michał  – MMTS Kwidzyn
20. Łucak  Jakub  – SPR Chrobry Głogów
21. Pilitowski Maciej  – MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
22. Gumiński Wojciech – MKS Zagłębie Lubin
23. Kostrzewa Damian  – SPR Stal Mielec
24. Wyszomirski Piotr  – Csurgoi KK (Węgry)
25. Jaszka  Bartłomiej – Füchse Berlin (Niemcy) – od 27.12.2013
26. Jurecki  Bartosz  – SC Magdeburg (Niemcy) – od 27.12.2013
27. Krzysztofik Damian  – Tatran Prešov (Słowacja) – od 27.12.2013

Rezerwa:
• Zadura  Przemysław – MMTS Kwidzyn
• Łangowski Antoni  – MMTS Kwidzyn
• Chodara  Michał  – SPR Stal Mielec
• Szpera  Marek  – SPR Stal Mielec
• Kryński  Lech  – SPR Stal Mielec
• Malcher  Adam  – KS Gwardia Opole
• Daćko  Marek  – MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
• Łyżwa  Krzysztof – KS Azoty Puławy

Kadra szkoleniowa:
– Biegler   Michael – trener główny
– Będzikowski  Jacek  – trener  współpracujący
– Markowski  Rafał  – lekarz
– Buczak   Jerzy  – fizjoterapeuta
– Rudomina  Krzysztof – fizjoterapeuta 

Zbiórka zawodników do dnia 16.12.2013 r. (poniedziałek)  do godz. 16.00 hotelu Viktor; 05-800 Pruszków; ul. Andrzeja 1.