Strona główna | ZPRP | Nagroda dla Volkswagen Poznań Mini Handb

Nagroda dla Volkswagen Poznań Mini Handb

 

Program Volkswagen Poznań Mini Handball został nagrodzony w plebiscycie „As odpowiedzialnego biznesu”, którego celem było wyłonienie oraz promocja najlepszych społecznie odpowiedzialnych przedsięwzięć realizowanych przez wielkopolskie firmy.

Kilkadziesiąt firm z całej Wielkopolski zgłosiło się do drugiej edycji prestiżowego Plebiscytu „As Odpowiedzialnego Biznesu”, którego celem było wyłonienie oraz promocja społecznie odpowiedzialnych przedsięwzięć realizowanych przez wielkopolskie firmy.

W środę, 27 listopada w trakcie uroczystej gali statuetki odebrali laureaci tegorocznej edycji. Inicjatywa Volkswagen Poznań Mini Handball, czyli kompleksowy program nauki gry w piłkę ręczną wśród dzieci z najbliższego otoczenia, obejmujący rozgrywki międzyszkolne, akademię szczypiorniaka, fundusz sportowy na wyposażenie szkół, zajęcia dodatkowe i inne formy promocji sportu, a także spotkania dla rodziców z psychologami sportowymi.

Program Volkswagen Poznań otrzymał specjalną nagrodę dziennikarzy. „Otrzymana nagroda jest dla nas nie tylko powodem do dumy i zadowolenia, ale przede wszystkim potwierdzeniem, że obrany kierunek działań w ramach społecznej odpowiedzialności jest słuszny, potrzebny i dobrze postrzegany – komentuje Monika Hajbowicz, Kierownik Działu Komunikacji Volkswagen Poznań, która w imieniu spółki odebrała nagrodę.