Strona główna | ZPRP | Puchar Śląska – porządzi szczypiorniak

Puchar Śląska – porządzi szczypiorniak

 

Emocji, pięknych akcji i bramek w halach w Katowicach, Szczyrku i Wilkowicach na pewno nie zabraknie! I to w wykonaniu szczypiornistek z Polski, Czech, Norwegii i Szwajcarii! Dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Turniej o Puchar Śląska Reprezentacji Młodzieżowych w Piłce Ręcznej!

Puchar Śląska na dobre rozkręci się w czwartek (28 listopada). Wcześniej jednak, bo właśnie już dzisiaj w Szczyrku o 18.00 swój mecz rozegrają Polska reprezentacja młodzieżowa kobiet, prowadzona przez trenera Andrzeja Niewrzawę z reprezentacją Polski juniorek, która uzupełnia stawkę. Najmłodszą drużynę turnieju poprowadzi duet szkoleniowców Monika Marzec i Andrzej Marszałek.

W środę (27 listopada) również w Szczyrku, ale tym razem o 12.00, swój mecz mają zaplanowany juniorki z Polski z ekipą ze Szwajcarii. Następnego dnia (28 listopada) w Szczyrku o 10.30 naprzeciw siebie staną juniorki z Polski i Norwegia. Tego samego dnia o 16.00 w Katowicach Szopienicach zagrają Szwajcaria i Czechy, a o 18.00 Polska zmierzy się z Norwegią. W piątek (29 listopada) o 11.30 w Szczyrku juniorki z Polski zagrają z Czeszkami. O 16.00 w Wilkowicach Norwegia zmierzy się ze Szwajcarią, a o 18.00 Polska z Czechami.

W ostatnim dniu Pucharu Śląska w sobotę (30 listopada) w Wilkowicach o 13.00 Norwegia zagra z Czechami, a na zakończenie turnieju o 15.00 Polska ze Szwajcarią.

Wstęp na wszystkie mecze bezpłatny.