Strona główna | Rozgrywki Młodzieżowe | Twardorzeczka nie zwalnia tempa

Twardorzeczka nie zwalnia tempa

 

Szczypiornistki z Twardorzeczki zaczynają uciekać swoim rywalkom w tabeli Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt. Czy zdołają utrzymać znakomitą formę w kolejnym ligowym turnieju, którego będzie gospodarzem już 16 listopada.

W miniony weekend, podczas turnieju Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt w Milówce, który rozgrywany był pod honorowym patronatem wójta gminy Milówka Roberta Piętki, doszło do kilku meczów na szczycie. Dotychczasowy lider System S Węgierska Górka mierzył się z wiceliderem Twardorzeczką. Po niezwykle zaciętym spotkaniu górą okazały się wiceliderki. W innym niezwykle ciekawym spotkaniu mierzył się ubiegłoroczny mistrz Podbeskidzia – Bystra Team Ciapki – z wicemistrzem ekipą z Żywca. Tu o jedną bramkę lepsze okazały się żywczanki.

– Dzięki świetnej grze dziewczęta z Twardorzeczki zajęły fotel lidera z kilku punktową przewagą nad pozostałymi rywalkami. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie swoje mecze wygrywa również drużyna LKS Orzeł Łękawica, która ma o dwa spotkania mniej rozegrane od Twardorzeczki. Zatem ich bezpośredni mecz może być jednym z największych wydarzeń tego sezonu – mówi Sabina Kiełtucka, rzecznik prasowy Ligi.

/Fot. Karolina Kastelik (3)


Aktualne wyniki i tabele Ligi Podbeskidzkiej znaleźć można na
http://www.recznazywiecczyzna.ubf.pl/news.php.