Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów mł.

Kadra narodowa juniorów mł.

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1996 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

13 – 16.10.2013 – Żagań  – konsultacja szkoleniowa
17 – 19.10.2013 – Żagań  – turniej międzypaństwowy

1. Bekisz  Miłosz               – TS ZEW Świebodzin  – SMS
2. Mrozowicz Przemysław  – TS ZEW Świebodzin  – SMS
3. Kowalczyk Bartosz        – MOKS Słoneczy Stok Białystok – SMS
4. Majdziński Maciej          – MTS Kwidzyn   – SMS
5. Skwierawski Michał       – KS Sokół Kościerzyna  – SMS
6. Szot  Daniel                 – SKS Kusy Kraków   – SMS
7. Pietruszko Tomasz        – MKS Zagłębie Lubin  – SMS
8. Skrzyniarz Jakub          – MKS Zagłębie Lubin  – SMS
9. Szała  Filip                    – KPR Wolsztyniak Wolsztyn – SMS
10. Moryto  Arkadiusz        – SKS Kusy Kraków   – SMS
11. Głowicki  Łukasz          – MKS Zagłębie Lubin
12. Dębiec   Patryk           – SPR Wybrzeże Gdańsk
13. Książek  Jakub            – PMOS Chrzanów
14. Lemaniak  Michał         – SKF Wisła Płock
15. Bis  Bartłomiej            – KS Vive Targi Kielce
16. Faluszny  Patryk         – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
17. Gajek  Ksawery          – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
18. Netz Kamil                 – MKS Brodnica
19. Wypych  Michał           – UKS Anilana Łódź
20. Judycki  Maciej           – ATSV Stockelsdorf von 1984 e.V. (GER)
21. Rolka  Maximilian        – SG Kronau/Ostrigen (GER)


Rezerwa:
• Orzechowski Michał       – UKS Conrad Gdańsk  – SMS
• Kawka Wiktor               – MKS Padwa Zamość   – SMS
• Brukwicki Borys            – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS
• Kozłowski Krzysztof      – MUKS Czarni Regimin – SMS
• Cichocki Karol              – MKS Brodnica
• Bernacki Krzysztof        – KS Vive Targi Kielce
• Malinowski Kacper        – SPR Wybrzeże Gdańsk
• Surmański  Karol          – KS Vive Targi Kielce
• Turkowski Adrian          – SKF Wisła Płock


Kadra szkoleniowa:
     Kuptel Rafał – trener główny
     Pilch  Marcin – trener współpracujący
     Bernacki Rafał – trener współpracujący    
     Karwacki Jacek – statystyk
     Kot Tomasz – fizjoterapeuta


I. Zbiórka zawodników: dnia 13.10.2013 (niedziela) do godz. 20:00 w hotelu Arena Żagań; ul. Kochanowskiego 6; Żagań.