Strona główna | ZPRP | Konsultacja szkoleniowa rocznika 98

Konsultacja szkoleniowa rocznika 98

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołał niżej wymienione zawodniczki (ur. w 1998 r. i mł.) na następujący cykl centralnych akcji szkoleniowych:

01-07.08.2013 – Szczyrk – zgrupowanie szkoleniowe

08-10.08.2013 – Szczyrk – Turniej Nadziei Olimpijskich (HUN/SVK/POL)

Dorawa Oliwia – MKS Kusy Szczecin

Dąb Malwina – MKS Kusy Szczecin

Urbańska Marlena – MKS Kusy Szczecin

Kamińska Oliwia – MKS Sambor Tczew

Błaszkowska Jagoda – MKS Sambor Tczew

Mechlińska Michalina – MKS Sambor Tczew

Pękala Alicja – MTS Kwidzyn

Gędłek Joanna – MTS Kwidzyn

Szyca Paulina – MTS Kwidzyn

Lipok Żaneta – UKS PR Ruch Chorzów

Kolonko Natalia – UKS PR Ruch Chorzów

Płomińska Oktawia – UKS PR Ruch Chorzów

Gałązka  Aleksandra – MKS Karczew

Cygan Klaudia – MKS Karczew

Niedzielska Natalia – MKS MOS Gniezno

Olejniczak Kamila – MKS MOS Gniezno

Płoch Wiktoria – MKS Zagłębie Lubin

Krzyżanowska Oliwia – MKS Zagłębie Lubin

Świątek Laura – SKS Kusy Kraków

Chojnacka Anna – SKS Kusy Kraków

Racka Adrianna – UKS Bukowia Buk

Szynklaruk Daria – UKS Bukowia Buk

Granicka Małgorzata – UKS Royal Wilanów Warszawa

Stokłosa Aleksandra – MKS PM Tarnów

Kowalczyk Natalia – MKS Brodnica

Ambroziak Natalia – MOSM Tychy

Niezgodzka Marika – SKF Sparta Oborniki

Zawodniczki rezerwowe :

Maj Anna – KSS Kielce

Gliwińska Wiktoria – KSS Kielce

Więckowska Dominika – KSS Kielce

Szkurłat Julia – KSS Kielce

Markowska Patrycja – MKS Truso Elbląg

Hawryszko Dominika – MKS Truso Elbląg

Wawrzynkiewicz Sandra – MKS Sambor Tczew

Frankowska Paulina – MKS Sambor Tczew

Orlich Weronika – MTS Kwidzyn

Kowalska Sylwia – MTS Kwidzyn

Arak Sandra – UKS Royal Wilanów Warszawa

Mazur Natalia – UKS Royal Wilanów Warszawa

Dordzik Klaudia – MKS Kusy Szczecin

Jankowiak Magda – MKS Kusy Szczecin

Kaszkowiak Jesica – SKF Sparta Oborniki

Roguska Monika – SPR Łukovia Łuków

Świerczek Justyna – UKS Pasja Sadlinki

Trzaska Karolina – AZS PWSZ Jutrzenka Płock

Malankowska Aleksandra – UKS Milenium Świekatowo

Lisiecka Aleksandra – MOSM Tychy

Dietrichkeit Weronika – MKS Brodnica

Kwapich Klaudia – MKS MOS Gniezno

Kadra szkoleniowa:

Konitz Tomasz- trener główny

Wasiuk Krystyna- trenerka asystentka

Balcerek Tomasz- fizjoterapeuta

Po zakończeniu Finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży do składu podstawowego zostanie powołanych kolejnych pięć zawodniczek z listy rezerwowej.

I. Zbiórka zawodniczek dnia 1.08.2013 (czwartek) do godz. 18.00 COS OPO Szczyrk; 43-370 Szczyrk, ul. Plażowa 8.