Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna na mecz w Z.Górze

Lista akredytacyjna na mecz w Z.Górze

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy i fotoreporterów akredytowanych na mecz Polska – Ukraina w ramach kwal. ME 2014. Spotkanie zostanie rozegrane w najbliższą niedzielę, w zielonogórskiej hali CRS.

Odbiór akredytacji w wyznaczonym punkcie przy kasach hali CRS w Zielonej Górze, ul. Sulechowska 41.

Początek spotkania – godz. 20:00, odbiór akredytacji od godz. 19:00.

Dziennikarze:

1. Kozica Szymon – Gazeta Lubuska

2. Rynkiewicz Marcin – PAP  

3. Purowski Marcin – PAP

4. Osiński Wojciech – Przegląd Sportowy

5. Kopacz Agnieszka – Orange Sport TV

6. Konarski Cezary – Gazeta Wyborcza

7. Demusiak Wojciech – Onet.pl

8. Rajfur Maciej – Handball.pl

9. Cender Marek – Polskie Radio

10. Bujnowicz Krzysztof – Polskie Radio

11. Dopierała Janusz – MOSiR Zielona Góra

12.Staniszewski Marek – Radio Zachód

13. Piechowiak Dawid – Sportowa.zgora.pl

14. Der Agnieszka – RMF Maxxx

15. Ratajczak Jan –RTV Lubuska

16. Stefański Piotr – TVN24

17. Bratko Natalia – Tydzień Lubuski

18. Kotwica Paweł – Echo Dnia

19. Janusz Sławomir – Gazeta Regionalna

20. Nowak Dariusz – Radio Eska

21. Wojs Maciej – Sportowefakty.pl

22. Zawołowicz Waldemar – Fakt

23. Loch Andrzej – TVP Zielona Góra

24. Krzywicki Marcin – TVP Zielona Góra

25. Noskowicz Maciej – Radio Zachód

Fotoreporterzy i operatorzy:

1. Kapała Mariusz – Gazeta Lubuska

2. Trzpil Grzegorz – Handball Polska

3. Skonieczny Sławomir – AF Fotostube

4. Pączkowska Krystyna – Przegląd Sportowy

5. Muszyński Lech – PAP

6. Kulas Krzysztof – Orange Sport TV

7. Kraśko Anna – Gazeta Wyborcza

8. Olszak Paulina – Freelancer

9. Plewczyńska Katarzyna – AF Cyfrasport

10. Szyszka Przemysław – Super Express

11. Barczyk Norbert – Sport  

12. Grosse Paweł – Sportowa.zgora.pl

13. Jackowski Jerzy – RTV Lubuska

14. Błaszak Przemysław – TVN23

15. Borowski Sebastian – Fakt

16. Gąsiewski Wojciech – Tydzień Lubuski

17. Jastrzębowski Adam – Foto Olimpik

18. Lawrenc Artur – Sportowefakty.pl

19. Bakalarz Hubert – TVP Zielona Góra