Strona główna | Piłka Plażowa | Młodzieżowa rywalizacja na plaży

Młodzieżowa rywalizacja na plaży

 

W dniach 14-16 czerwca 2013 roku na plaży miejskiej w Szczecinie Dąbiu odbędą się VI Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w piłce ręcznej plażowej. Poznaliśmy listę drużyn, które zgłosiły się do udziału w turnieju. W trzech kategoriach wiekowych wystartuje łącznie 47 zespołów.

Impreza będzie rozgrywana w kategoriach: młodzików (rocznik 1999/1998), juniorów młodszych (rocznik1997/1996) i juniorów (rocznik 1995/1994).

W programie imprezy, oprócz gier turniejowych, organizatorzy przewidzieli szereg atrakcji przeznaczonych dla uczestników i odwiedzających turniej mieszkańców Szczecina: m.in. pokazy grup tanecznych, place zabaw dla dzieci, rejs stateczkiem po jeziorze Dąbie, mecz pokazowy z udziałem byłych zawodniczek i zawodników szczecińskiej Pogoni.

Mistrzostwa zostały włączone w obchody „Dni Dąbia” i zostaną połączone z piknikiem rodzinnym organizowanym przez Radę Osiedla „Dąbie”.

Lista uczestników MMP w piłce ręcznej plażowej 2013:

Młodziki:

dziewczęta

1. UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie

2. MKS Kusy Szczecin

3. UKS Drawianka Drawno

4. GIM 2 Drawsko Pomorskie

5. UKS Rega Bierzwnica

6. CKS Szczecin

7. ASPR Pawonkow

8. ASPR Handball Pawonkow

chłopcy

1. CKS Szczecin

2. MOSIR Mysłowice

3. UKS Drawianka Drawno

4. UKS Krakowiak 85 Kraków

5. UKS Lider GIM 2 Drawsko Pomorskie

6. GIM 11 Koszalin

7. CKS Szczecin

8. Gim 9 Koszalin

Juniorzy młodsi:

dziewczęta

1. UKS Handball 28 Wrocław

2. Victoria Świebodzice

3. Gryf Arena Gryfice

4. UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie

5. Sparta Gubin

6. GIM 2 Drawsko Pomorskie

7. Tczew

8. CKS Szczecin

chłopcy

1. Gryf Arena Gryfice

2. UKS Lider GIM 2 Drawsko Pomorskie

3. CKS Szczecin

4. Gwardia Koszalin

5. CKS Szczecin

6. GIM 24 Szczecin

7. Victoria Świebodzice

Juniorzy:

dziewczęta

1. Marynka Poznań

2. MKS Kusy Szczecin

3. A/S Szczecin

4. Tczew I

5. Tczew II

6. UKS Olimpijczyk Kowalewo Pomorskie

7. Sparta Gubin

8. CKS Szczecin

chłopcy

1. UKS MOS HAGARD Strzałkowo

2. Marynka Poznań

3. MOSIR Mysłowice

4. BHT Gim 4 Inowrocław

5. Siódemka Miedź Legnica

6. CKS I Szczecin

7. CKS II Szczecin

8. ZS 2 Szczecin