Strona główna | Rozgrywki Młodzieżowe | Liga Podbeskidzka grała w Wieprzu

Liga Podbeskidzka grała w Wieprzu

 

Za nami kolejny turniej rozgrywany rozgrywany w ramach Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt. Tym razem młode szczypiornistki spotkały się w Wieprzu. Jak zawsze sportowych emocji nie brakowało.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej Ligi, pod adresem http://www.recznazywiecczyzna.ubf.pl/news.php.

  

Turniej ligowy w Wieprzu (13 kwietnia) – wyniki:

Gilowice – Rajcza 1:9 (0:6)

Ślemień – Milówka 1:2 (0:2)

LKS Orzeł Łękawica – Rajcza 8:1 (5:0)

Gilowice – Milówka 2:5 (0:5)

Ślemień – Żywiec 2:7 (1:3)

ŻAPN Żywiec – Milówka 10:2 (4:0)

Żywiec – Rajcza 7:2 (4:2)

Ślemień – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 0:7 (0:4)

LKS Orzeł Łękawica – Żywiec 4:4 (2:3)

Twardorzeczka – Milówka 13:2 (6:2)

ŻAPN Żywiec – PTG Sokół w Gminie Czernichów 12:8 (8:3)

LKS Orzeł Łękawica – Twardorzeczka 10:8 (6:5)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 5:7 (1:2)

ŻAPN Żywiec – Łodygowice 10:5 (6:3)

LKS Orzeł Łękawica – Świnna 15:4 (7:2)

ŻAPN Żywiec – Twardorzeczka 5:8 (3:4)

GimBystra – Gilowice 20:2 (8:2)

Łodygowice – Ślemień 10:1 (8:0)

GimBystra – Węgierska Górka 11:3 (8:2)

Koszarawa – Żywiec 3:9 (2:5)

Ujsoły – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała 5:10 (1:6)

GimBystra – Wieprz 16:3 (7:1)

PTG Sokół w Gminie Czernichów – Węgierska Górka 3:3 (1:0)

Łodygowice – Świnna 15:4 (7:2)

Twardorzeczka – Węgierska Górka 7:0 (4:0)

Ujsoły – Wieprz 4:6 (2:2)

Łodygowice – GimBystra 4:7 (3:5)

Koszarawa – Wieprz 6:4 (2:2)

Świnna – Ujsoły 3:5 (1:2)

Koszarawa – Węgierska Górka 3:3 (2:2)

Świnna – Wieprz 4:16 (1:10)

Podbeskidzka Liga Amatorska Dziewcząt – aktualna tabela:

1. GimBystra……………………………………………..27…..48…..282-85

2. ŻAPN Żywiec………………………………………….27…..45…..237-104

3. LKS Orzeł Łękawica………………………………….25…..44…..240-69

4. Żywiec………………………………………………….25…..43…..178-88

5. Twardorzeczka………………………………………..27…..39…..217-95

6. Łodygowice…………………………………………….26…..39…..207-102

7. Rajcza…………………………………………………..25…..28…..168-127

8. Węgierska Górka………………………………………26……28…..151-130

9. PTG Sokół w Gminie Czernichów……………………25……21…..141-160

10. Ujsoły………………………………………………….26……18……91-165

11. Wieprz…………………………………………………26……16…..126-184

12. Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała………………….25…..15……110-128

13. Koszarawa…………………………………………….26……14……50-156

14. Milówka………………………………………………..26…..13…….69-173

15. Ślemień………………………………………………..26……9…….34-226

16. Świnna…………………………………………………25……7…….69-204

17. Gilowice……………………………………………….26……2…….33-227

/Fot. Sebastian Mojżesz (3)