Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna do Ergo Areny

Lista akredytacyjna do Ergo Areny

 

Zakończył się proces akredytacyjny na mecz Polska – Szwecja, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych Dania 2014. Podajemy listę dziennikarzy i fotoreporterów akredytowanych na to spotkanie, które rozegrane zostanie 7 kwietnia br. (godz. 20:00), w hali ERGO ARENA na granicy Gdańska i Sopotu.

Odbiór akredytacji od godziny 17:00, po okazaniu legitymacji prasowej, w wyznaczonym punkcie hali ERGO Arena (wejście techniczne C1), Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk/Sopot.

Zanim na parkiecie pojawią się reprezentanci Polski i Szwecji, mecz towarzyski rozegrają dwa najlepsze zespoły na Pomorzu: MMTS Kwidzyn i Wybrzeże Gdańsk. To spotkanie rozpocznie się o godz. 17:20.

Na godzinę 18:00 zaplanowano losowanie grup turnieju finałowego Mistrzostw Europy juniorek do lat 17, które w dniach 15-25 sierpnia 2013 r. odbędą się w Gdańsku i w Gdyni. W ceremonii udział weźmie prezes ZPRP Andrzej Kraśnicki, zaś gośćmi honorowymi będą prezydent Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF) Jean Brihault oraz sekretarz generalny tej organizacji Michael Wiederer. Po uroczystości odbędzie się konferencja prasowa.

Dziennikarze:

1. Zając Piotr – portel.pl

2. Derlukiewicz Piotr – portel.pl

3. Gałęzewski Michał – sportowefakty.pl

4. Szawelska Natalia – sportowefakty.pl

5. Kołsut Kamil  – sportowefakty.pl

6. Ziemlewska Julia – Wirtualny Płock

7. Kubicki Grzegorz – Gazeta Wyborcza – Trójmiasto

8. Osiński Wojciech – Przegląd Sportowy

9. Kuczyński Jerzy – Dziennik Elbląski

10. Ziemlewski Tomasz – Wirtualny Płock

11. Ceszke Michał – wladek.pl

12. Litwin Monika – handball24.pl

13. Główczyński Jacek – trojmiasto.pl

14. Pluszewska Magdalena – handball24.pl

15. Polak Mariusz – Dziennik Sport

16. Jarosz Krzysztof – PSSPR

17. Borowska Sylwia – trojmiasto-24.pl

18. Stępniewski Patryk – Magazyn Prestiż

19. Jakubowski Jakub – Magazyn Prestiż

20. Wiśniewski  Piotr – Gazeta Wyborcza – Trójmiasto

21. Stankiewicz Paweł – Dziennik Bałtycki

22. Dominik Krzysztof – liga-24.pl

23. Rajfur Maciej – Handball.pl

24. Napiórkowski Maciej – Handball.pl

25. Kuzka Marcin – Bravo Sport

26. Barszczowski Wojciech – Bravo Sport

27. Salwa Leszek – Interia.pl

28. Domański Marcin – PAP

29. Szczepanik Artur – Gazeta Polska Codziennie

30. Staniec Wojciech – Cksport.pl

31. Czajkowski Piotr – Handball-Polska.pl

32. Witkowski Rafał – Handball-Polska.pl

33. Demusiak Wojciech – Onet.pl

Radio:

1. Ratajczak Jan – Radio Index

2. Kaczmarek Michał – Radio Index

3. Hawryszczuk Mariusz – Polskie Radio Gdańsk

4. Machnikowski Włodzimierz – Polskie Radio Gdańsk

TV:

1. Staszkiewicz Jakub – Orange Sport

2. Radoń Maciej – trojmiasto.pl

3. Jelionek Michał – trojmiasto.pl

4. Nowakowski Kamil – Pomorska TV

5. Faran Michał – Pomorska TV

6. Pechman Damian – TVP Sport

7. Gebel Marcin – TVP Sport

8. Wieloszewski Bartłomiej – Orange Sport

+ 3 akredytacje dla TVP Gdańsk

Fotoreporterzy:

1. Mystkowski  Krzysztof – Kosycarz FP

2. Popławski Arkadiusz – ERGO ARENA

3. Recki Łukasz – ERGO ARENA

4. Łabiński Szymon – slab.pl

5. Jakubowski Paweł – pawi.pl/sky-watcher.pl

6. Dembińska Anna – portel.pl

7. Oktaba Tomasz – sportowefakty.pl

8. Buczyński Arkadiusz – Akbi PHU

9. Chuyko Olga – HD Foto

10. Mirończyk Aneta – nadmorski24.pl

11. Fludra Michał – Gazeta Trójmiejska

12. Łomiński Tadeusz – www.lominski.pl

13. Hałoń Daniel – HD Foto

14. Jarmułowicz Piotr – calapolskakibicuje.pl

15. Skiba Konrad – Wirtualny Płock

16. Biel Ryszard – Dziennik Elbląski

17. Dejnarowicz Łukasz – PAF FORUM

18. Świderski Przemysław – Dziennik Bałtycki

19. Wollenberg Daria – magazynpilkarski.pl

20. Radtke Natalia – wladek.pl

21. Trepczyk Dawid – wladek.pl

22. Goldszmitd-Czarniak Monika – trojmiasto.pl

23. Barczyk Norbert – Dziennik Sport

24. Zboiński Paweł – nicesport.pl

25. Borowska Anna – trojmiasto-24.pl

26. Stiller Marek – Magazyn Prestiż

27. Wiczkowski Filip – Relacje z imprez

28. Zuber Tomasz – AF GRFoto

29. Michalik Jarosław – MMTS Kwidzyn

30. Szymański Jarosław – Przegląd Sportowy

31. Borowski Janusz – liga-24.pl

32. Gadomski Marcin – Super Express

33. Skórowska Agnieszka – Sportsphotos.eu

34. Trzpil Grzegorz – Handball Polska

35. Jędrzejowski Tomasz – Gazeta Polska Codziennie

36. Iwańczuk Andrzej – AF Reporter

37. Warżawa Adam – PAP

38. Wittman Piotr – PAP

39. Kuras Roman – Foto Sport