Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa seniorów

Kadra narodowa seniorów

 

Trener główny Michael Biegler powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn A i B na następujący cykl akcji szkoleniowych:

26.03 – 03.04.2013 – COS OPO Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe

04.04.2013 – Szwecja – mecz kwalifikacyjny do finału ME 2014 (SWE-POL)

05 – 06.04.2013 – Gdańsk – konsultacja szkoleniowa

07.04.2013 – Gdańsk – mecz kwalifikacyjny do finału ME 2014 (POL-SWE)

26.03.2013 – zbiórka do godz. 16.00:

1.  Szmal Sławomir – KS Vive Targi Kielce

2.  Malcher Adam – MKS Zagłębie Lubin

3.  Bartczak Michał – MKS Zagłębie Lubin

4.  Morawski Adam – SPR Wisła Płock – NLO SMS Gdańsk

5.  Chrapkowski Piotr – SPR Wisła Płock SA

6.  Paczkowski Paweł – SPR Wisła Płock SA

7.  Szyba Michał – KS Azoty Puławy

8.  Krajewski Przemysław – KS Azoty Puławy

9.  Masłowski Piotr – KS Azoty Puławy

10. Szpera Marek – SPR Stal Mielec

11. Daszek Michał – MMTS Kwidzyn

12. Kostrzewa Damian – SPR Stal Mielec

13. Gumiński Wojciech – MKS Zagłębie Lubin

14.  Syprzak Kamil – SPR Wisła Płock SA

15. Daćko Marek – MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.

16. Pilitowski Maciej – MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.

17. Peret Michał – MMTS Kwidzyn

18. Łangowski Antoni – MMTS Kwidzyn

19. Łucak Jakub – SPR Chrobry Głogów

20. Podsiadło Paweł – Selestat Alsace (Francja)

Zawodnicy pozostający w rezerwie:

1. Krzysztofik Damian – SPR Stal Mielec

2. Zaremba Mateusz – KS Pogoń Handball Szczecin

3. Gregor Paweł – MSPR Siódemka Legnica

4. Twardo Adam – SPR Wisła Płock SA

29.03.2013 – zbiórka do godz. 16.30:

1. Jurecki Michał – KS Vive Targi Kielce

2. Bielecki Karol – KS Vive Targi Kielce

3. Lijewski Krzysztof – KS Vive Targi Kielce

4. Grabarczyk Piotr – KS Vive Targi Kielce

5. Wichary Marcin – SPR Wisła Płock SA

6. Kubisztal Michał – SPR Wisła Płock SA

7. Wiśniewski Adam – SPR Wisła Płock SA

8. Kuchczyński Patryk – KS Handball Zabrze

31.03/01.04.2013 – zbiórka niezwłocznie po meczach ligowych:

1. Jurkiewicz Mariusz – BM Atletico Madrid (Hiszpania)

2. Jaszka Bartłomiej – Füsche Berlin (Niemcy)

3. Jurecki Bartosz – S.C. Magdeburg (Niemcy)

Kadra szkoleniowa:

– Biegler Michael – trener główny

– Będzikowski Jacek – trener  współpracujący

– Markowski Rafał – lekarz

– Buczak Jerzy – fizjoterapeuta

– Rudomina Krzysztof – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników dla poszczególnych grup zawodników zgodnie z terminami podanymi powyżej w COS OPO Cetniewo, 84-120 Władysławowo, ul. Żeromskiego 52.

II. Trener główny kadry narodowej w dniu 29.03.2013 ustali skład w celu kontynuacji szkolenia zawodników w ramach kadry A lub B.