4 marca 2013

II Mistrzostwa Polski MASTERS

Organizatorzy II Mistrzostwach Polski Masters w piłce ręcznej mężczyzn, które – w dniach od 31 maja do 1 czerwca 2013 r. – odbędą się w Krakowie przypominają, że zgłoszenia zespołów przyjmowane są do 16 kwietnia. Zawody odbędą się w ramach XVI Memoriału Alfreda Kałuzińskiego.

Organizatorem na zlecenie ZPRP jest  Małopolski Związek Piłki Ręcznej w Krakowie, a bezpośrednim wykonawcą organizacji turnieju  jest Stowarzyszenia dla Freda Przyjaciele w Krakowie.


Zawody rozgrywane będą w dwóch kategoriach wiekowych: +35 lat (zawodnicy urodzeni w roku 1978 i starsi) oraz +45 lat (zawodnicy urodzeni w roku 1968 i starsi). Zgłoszenia zespołów należy dokonać za pomocą Listy zgłoszenia zgodnie z załączonym Regulaminem.


Akredytacja zespołów w dniu 30 maja odbędzie się o godzinie 18:00 (wcześniej podano godzinę 19:00)


Równocześnie informujemy że w krakowskich hotelach Lipsk (www.hotellipsk.com.pl) oraz Felix (www.hotelfelix.pl) możliwe jest zakwaterowanie ekip uczestniczących w MP po obniżonej cenie na hasło: Stowarzyszenie dla Freda, Przyjaciele.


Wszelkich dodatkowych informacji udzielą Waldemar Gramek  601 889 581,  email: walgram@op.pl, Piotr Król –  692 408 672, exelplus@interia.pl i biuroMZPR – mail: biuro@mzpr.pl

REGULAMIN – plik pdf

LISTA ZGŁOSZENIA – plik pdf

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest