Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Trener główny Jacek Okpisz powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1996 r. i mł.) na konsultację szkoleniową w COS Cetniewo w terminie 11-20.01.2013.

1. Mrozowicz Przemysław – TS ZEW Świebodzin – SMS

2. Majdziński Maciej – MTS Kwidzyn – SMS

3. Gasin Piotr – SPR Stal Mielec – SMS

4. Skiba Bartosz – MSPR Siódemka Legnica

5. Furman Paweł – MSPR Siódemka Legnica

6. Pokora Kamil – UKS Siódemka Świecie

7. Rybarczyk Paweł – SKF KPR Sparta Oborniki

8. Biernacki Patryk – CHKS Łódź

9. Cichocki Karol – MKS Brodnica

10. Netz Kamil – MKS Brodnica

11. Wypych Michał – UKS Anilana Łódź

12. Brukwicki Borys – Kar-Do Spójnia Gdynia

13. Foluszny Patryk – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

14. Gajek Ksawery – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

15. Mosiołek Kamil – UKS Dziewiątka Legnica

16. Kaźmierczak Mateusz – CHKS Łódź

17. Pałasiak Mariusz – UKS Anilana Łódź

18. Bernacki Krzysztof – KS Vive-Targi Kielce

19. Orlicki Jan – UMKS PMOS Chrzanów

20. Smółka Dawid – MKS Agrykola Warszawa

21. Ignasiak Michał – SKF Wisła Płock

Rezerwa:

• Bekisz Miłosz – TS ZEW Świebodzin – SMS

• Szot Daniel – SKS Kusy Kraków – SMS

• Kowalczyk Bartosz – MOKS Słoneczny Stok Białystok  – SMS

• Sadliński Damian – CHKS Łódź

• Orzechowski  Michał – UKS Conrad Gdańsk

• Parszewski Miłosz – MKS Agrykola Warszawa

• Książek Jakub – UMKS PMOS Chrzanów

• Pietruszko Tomasz – MKS Zagłębie Lubin

• Skwierawski Michał – KS Sokół Kościerzyna

• Florczak Jakub – Spartakus Zielona Góra

Kadra szkoleniowa:

Okpisz  Jacek – trener główny

Przybylski Rafał – trener współpracujący

Walczak Rafał – statystyk                

Werle Maciej – fizjoterapeuta

Sobczyk Marcin – psycholog

I. Zbiórka zawodników nieposiadających ważnych okresowych badań lekarskich (zawodnicy wymienieni na pozycjach 13-21 oraz inni którzy nie posiadają ważnych badań lekarskich wykonanych w COMS Warszawa): dnia 11.01.2013 (piątek) do godz.9:00 w COMS Warszawa; ul. Wawelska 5. Zawodnicy po wykonaniu badań zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do COS Cetniewo.

II. Zbiórka pozostałych zawodników: dnia 11.01.2013 (piątek) do godz. 16:00 w holu dworca PKP Gdańsk Główny skąd zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do COS Cetniewo.