Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Trener główny Leszek Biernacki powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1994 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

11.01.2013 – W-wa/COMS – okresowe badania lekarskie

12-18.01.2013 – COS Cetniewo – konsultacja szkoleniowa

19-20.01.2013 – COS Cetniewo – mecze międzypaństwowe POL-SWE

1. Malczewski Jakub – LKS Kęsowo – SMS

2. Gębala Maciej – UKS Kar-Do Spójnia Gdynia – SMS

3. Bąk Ignacy – MOSiR Mysłowice – SMS

4. Gębala Tomasz – UKS Kar-Do Spójnia Gdynia – SMS

5. Szopa Marcin – SKS Kusy Kraków – SMS

6. Potoczny Michał – KS Bellator Ryjewo – SMS

7. Morawski Adam – SPR Wisła Płock – SMS

8. Genda Paweł – MGTS Siódemka Ozimek – SMS

9. Stefaniec Marcin – KS Vive Targi Kielce

10. Fugiel Tomasz – KS Vive Targi Kielce

11. Jastrząb Filip – KS Vive Targi Kielce

12. Mazur Mateusz – KS Vive Targi Kielce

13. Góralski Mateusz – SPR Wisła Płock

14. Karpiński Damian – UKS Kar-Do Spójnia Gdynia

15. Piątek Tymoteusz – KS NMC Powen Zabrze

16. Staniszewski Rafał – SKF Wisła Płock

17. Piechowski Mateusz – SKF Wisła Płock

18. Kornecki Mateusz – KSSPR Końskie

19. Wawrzyniak Tomasz – KS Anilana Łódź

20. Czuwara Jan – MSPR Siódemka Legnica

21. Adamski Kacper – KPR Szczypiorno Kalisz

Zawodnicy rezerwowi:

• Plaszczak Patryk – UKS Siódemka Chełmek – SMS

• Ciosek Adam – KS Gwardia Opole – SMS

• Pedryc Kamil  – MKS Zagłębie Lubin – SMS

• Gąsiorek Paweł – MKS Nielba Wągrowiec – SMS

• Babieracki Mateusz – UKS Kar-Do Spójnia Gdynia

• Olszewski Jakub – SPR Wisła Płock

• Mazur Łukasz – MSPR Siódemka Legnica

• Wajda Marcin – MKS Pałac Młodzieży Tarnów

• Tokaj Maciej – SPR Wisła Płock

• Przybylski Jakub – WKS Grunwald Poznań

• Statkiewicz Michał – MKS Kusy Szczecin

Kadra szkoleniowa:

Biernacki Leszek – trener główny

Bernacki Rafał – trener współpracujący

Kuptel Rafał – trener współpracujący   

Kot Tomasz – fizjoterapeuta

Kaczorowski Andrzej – statystyk

I. Zbiórka zawodników: dnia 11.01.2013 (piątek) do godz. 9:00 w COMS Warszawa; ul. Wawelska 5. Po badaniach zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do COS Cetniewo.