Strona główna | ZPRP | Reprezentacja już w Czechach

Reprezentacja już w Czechach

 

Reprezentanci Polski są już w Czechach, gdzie w dniach 4-6 stycznia wezmą udział w Turnieju Noworocznym. Rywalami Polaków będą kolejno Węgrzy, Słowacy i drużyna gospodarzy. Dziś rano z warszawskiego Okęcia kadra wyleciała do Wiednia, skąd autokarem udała się do Brna. Niedzielny mecz Czechy – Polska zobaczyć będzie można na antenie Polsatu Sport.

 

Na lotnisku na kadrowiczów czekali dziennikarze. – Czy my lecimy już do Hiszpanii na mistrzostwa świata czy tylko na turniej towarzyski do Czech? – pytał żartobliwie trener Michael Biegler, nieco zaskoczony liczebnością przedstawicieli mediów czekających na niego i jego podopiecznych.

Przed rozpoczęciem imprezy Polacy trenować będą na miejscu dwukrotnie, dziś wieczorem i jutro rano. Pierwszymi rywalami Biało-czerwonych będą w piątkowy wieczór (godz. 18:15) inni finaliści MŚ 2013 – Węgrzy.

Jako, że nasi południowi sąsiedzi zdecydowali się wyprodukować sygnał telewizyjny tylko z meczów swojej reprezentacji, kibice nad Wisłą zobaczą za pośrednictwem Polsatu Sport, jedynie niedzielne spotkanie Czechy – Polska (godz. 11:15).

Plan gier Turnieju Noworocznego 2013:

04.01 (Brno)

16:15 Czechy – Słowacja

18:15 Polska – Węgry

05.01 (Brno)

12:15 Czechy – Węgry

14:15 Słowacja – Polska

06.01 (Hodonin)

11:15 Czechy – Polska

13:15 Słowacja – Węgry (transmisja w Polsat Sport)