Strona główna | Szkolenia | Zgrupowanie GOSS dziewcząt – 1997r.

Zgrupowanie GOSS dziewcząt – 1997r.

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki (ur. 1997 r.) na centralne zgrupowanie szkoleniowe Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży, które odbędzie się w Sochocinie w terminie 16-21.11.2012r.

Krupa Natalia- UKS PR Ruch Chorzów
Stokłosa Klaudia- UKS PR Ruch Chorzów
Drażyk Magdalena- UKS PR Ruch Chorzów
Kiełbus Katarzyna- UKS PR Ruch Chorzów
Doktorczyk Natalia- UKS PR Ruch Chorzów
Kobyłecka Lidia- MKS MOS Gniezno
Zimna Ewa – MKS MOS Gniezno
Dolata Monika- MKS MOS Gniezno
Łęgowska Monika- MKS MOS Gniezno
Tomaszewska Katarzyna- MKS MOS Gniezno
Drożniewska Marta – MKS Kusy Szczecin
Hruświcka Wiktoria – MKS Kusy Szczecin
Dziewit Patrycja- MKS Kusy Szczecin
Daniel Paula- MKS Kusy Szczecin
Ilkiewicz Syntia- MKS Kusy Szczecin
Rutkowska Weronika- MKS Elektronik Brodnica
Kielesińska Aleksandra- MKS Elektronik Brodnica
Dylewska Izabela- MKS Elektronik Brodnica
Kilkowska Dominika- MKS Elektronik Brodnica
Brzezina Aleksandra- UKS Handball 28 Wrocław
Maziarz Magdalena – UKS Handball 28 Wrocław
Sobczyk Magdalena – UKS Handball 28 Wrocław
Sikora Klaudia- MKS Sambor Tczew
Hanzek Karolina- MKS Sambor Tczew
Suska Aleksandra- MKS Sambor Tczew
Warda Adrianna- LUKS Orlik Reszel
Papierzyńska Natalia- LUKS Orlik Reszel
Szachowicz Karolina- GULKS Bellator Ryjewo
Jarzyńska Sandra- GULKS Bellator Ryjewo
Wargacka Paulina- MKS Zagłębie Lubin
Kościelecka Adrianna- MKS Zagłębie Lubin
Motak Karolina- MKS Olimpia Nowy Sącz
Szczurek Jolanta- MKS Olimpia Nowy Sącz
Wiśniewska Karolina- UKS Conrad Gdańsk
Łukowska Daria- UKS Conrad Gdańsk
Jądrzyk Sylwia- UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
Kopczyńska Paulina – ChKS Łódź
Godziszewska Brygida- SKS Kusy Kraków
Nowak Wiktoria- KU AZS Politechnika Koszalińska
Hartman Malwina- MTS Kwidzyn

Zawodniczki rezerwowe:
Mazguła Zuzanna- UKS Handball 28 Wrocław
Popławska Paula- UKS Handball 28 Wrocław
Jambor Klaudia – UKS PR Ruch Chorzów
Łomowska Marlena – UKS Conrad Gdańsk
Pydyniak Klaudia- MTS Kwidzyn
Wichmann Oktawia – MKS Sambor Tczew
Ulewska Sandra- MKS Kusy Szczecin
Strzebińczyk Katarzyna- SPR Pogoń Zabrze
Blok Natalia- MKS Skarbek Tarnowskie Góry
Samborska Emilia- LUKS Orlik Reszel
Wyrwa  Anna- SKS Kusy Kraków
Andrzejczak Sylwia – GULKS Bellator Ryjewo
Skorupa Ingrid- UKS Polho Czuchów

Kadra szkoleniowa:
Pecold Adam- trener główny
Wasiuk Krystyna- trenerka współpracująca
Bogdańska Urszula – trenerka współpracująca
do ustalenia- trener współpracujący

I. Zbiórka zawodniczek dnia 16.11.2012 (piątek) do godz. 14.00  Hala Dworca PKP Warszawa Centralna.