Strona główna | Szkolenia | Zgrupowanie GOSS dziewcząt – 1999r.

Zgrupowanie GOSS dziewcząt – 1999r.

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki (ur. 1999 r.) na centralne zgrupowanie szkoleniowe Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży, które odbędzie się w Sochocinie w terminie 11-16.11.2012r.

Rutkowska Zuzanna – UKS Vambresia Wąbrzeźno
Klimek Klaudia – UKS Vambresia Wąbrzeźno
Wartecka Olga – UKS Vambresia Wąbrzeźno
Król Joanna – UKS Vambresia Wąbrzeźno
Kwiatkowska Joanna – UKS Vambresia Wąbrzeźno
Lange Aleksandra – MKS Elektronik Brodnica
Prusakowska Natalia – MKS Elektronik Brodnica
Cieczko Agnieszka – MKS Elektronik Brodnica
Nowińska Małgorzata – MKS Elektronik Brodnica
Rzeczycka Anna – MKS Zagłębie Lubin
Pacyna Aleksandra – MKS Zagłębie Lubin
Swędrak Dominika – MKS Zagłębie Lubin
Tracz Agata  – MKS Zagłębie Lubin
Glabik Dominika – UKS Handball 28 Wrocław
Grześnik Natalia – UKS Handball 28 Wrocław
Plichta Aleksandra – UKS Handball 28 Wrocław
Śliwińska Weronika – UKS Handball 28 Wrocław
Niemiec Joanna – UKS Olimpia Nowy Sącz
Dulik Monika – UKS Olimpia Nowy Sącz
Mikulska Natalia – UKS Olimpia Nowy Sącz
Kolonko Natalia – UKS PR Ruch Chorzów
Przyszlak Iga – UKS PR Ruch Chorzów
Stokowiec Natalia – UKS PR Ruch Chorzów
Serkowska Olga – UKS Conrad Gdańsk
Uścinowicz Paulina – UKS Conrad Gdańsk
Zając Sandra – MKS Kusy Szczecin
Abram Klaudia – MKS Kusy Szczecin
Maciążek Karolina – ChKS Łódź
Lis Marcelina – ChKS Łódź
Guziewicz Karolina – MTS Kwidzyn
Hiszczyńska Marta – MTS Kwidzyn
Pyszczek Katarzyna – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Staniszewska Julia – UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
Muller Julia – MKS Sambor Tczew
Nowak Daria – MKS MOS Gniezno
Iwańska Aleksandra – GULKS Bellator Ryjewo

Zawodniczki rezerwowe:
Płusa Karolina – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Szczukocka Kaja – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Dutkiewicz Roksana – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Jagusiak Weronika – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
Gregorczyk Dominika – KS Sośnica Gliwice
Pakuła Weronika – KS Sośnica Gliwice
Pająk Klaudia – KS Sośnica Gliwice
Pstrągowska Klaudia – KS Sośnica Gliwice
Bakaj Patrycja – MKS Skarbek Tarnowskie Góry
Gałachowska Klaudia – MKS Skarbek Tarnowskie Góry
Vygovskaya  Polina – MKS Skarbek Tarnowskie Góry
Hes  Julia – MKS Skarbek Tarnowskie Góry
Zajączkowska Marta – MKS Kusy Szczecin
Sójka Aleksandra – MKS Kusy Szczecin
Bonecka Sara – MKS Kusy Szczecin
Olszak Nikola – MKS Sambor Tczew
Bednarz Anita – MKS Sambor Tczew
Sowińska Sara – MKS Sambor Tczew
Sumińska Aleksandra – UKS Vambresia Wąbrzeźno
Gronowska Julia – UKS Vambresia Wąbrzeźno
Kłosińska Patrycja – UKS Vambresia Wąbrzeźno
Góralska Karolina – MKS MOS Gniezno
Jankowska Aleksandra – MKS MOS Gniezno
Bielińska Julia – MKS MOS Gniezno
Wąsik Michalina – UKS Conrad Gdańsk
Chrapusta Magdalena – UKS Conrad Gdańsk
Gruszczyńska Aleksandra – UKS Polho Czuchów
Janecka Aleksandra – UKS Polho Czuchów
Cieśliczka Ewelina – UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki

Kadra szkoleniowa:
 Pecold Adam – trener główny
 Wasiuk Krystyna – trenerka współpracująca
 Bogdańska Urszula – trenerka współpracująca
 do ustalenia – trener współpracujący

I. Zbiórka zawodniczek dnia 11.11.2012 (niedziela) do godz. 18.00  Hala Dworca PKP Warszawa Centralna.