Strona główna | Rozgrywki Młodzieżowe | Zgrupowanie GOSS chłopców

Zgrupowanie GOSS chłopców

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników (ur. 1999 r.) na centralne zgrupowanie szkoleniowe Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży, które odbędzie się w Wągrowcu w terminie 5-10.11.2012

1. Dziedzic Mateusz – KS Vive-Targi Kielce
2. Godzisz  Kryspin – KS Vive-Targi Kielce
3. Gaweł  Szymon   – KS Vive-Targi Kielce
4. Dziedzic  Łukasz  – KS Vive-Targi Kielce
5. Kubicki  Wojciech – KS Vive-Targi Kielce
6. Rak  Szymon       – SPR Chrobry Głogów
7. Chiciach Mateusz  – SPR Chrobry Głogów
8. Danielak Daniel    – SPR Chrobry Głogów
9. Tomaszewski Artur  – ChKS Łódź
10. Sikora   Kacper – ChKS Łódź
11. Warchoł Hubert – ChKS Łódź
12. Dembowski Patryk – MTS Kwidzyn
13. Kosmala Mateusz – MTS Kwidzyn
14. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
15. Luks  Michał – MOSiR Mysłowice
16. Myszor   Michał – MOSiR Mysłowice
17. Kopciara Dawid – MOSiR Mysłowice
18. Foterek  Mateusz – UKS Sparta Ostrów Wielkopolski
19. Przybylski Mikołaj – UKS Sparta Ostrów Wielkopolski
20. Marciniak Patryk – UKS Sparta Ostrów Wielkopolski
21. Górecki  Piotr – WKS Śląsk Wrocław
22. Pawlak  Adrian – WKS Śląsk Wrocław
23. Kaczmarczyk Dominik – MKS Zagłębie Lubin
24. Jasiński  Filip – MKS Zagłębie Lubin
25. Budziak  Wojciech – GUKS Bellator Ryjewo
26. Włodarski Mateusz – GUKS Bellator Ryjewo
27. Wojtasik Tomasz  – SKS Kusy Kraków
28. Smaga  Artur – SKS Kusy Kraków
29. Smaga  Bartosz  – KS Viret Zawiercie
30. Grabowski Kacper – KS Viret Zawiercie
31. Wójtowicz Hubert – MKS Poznań
32. Jastrzębski Stanisław – MKS Poznań
33. Fudala   Jakub – MKS Brodnica
34. Marchlewicz Artur – MKS Brodnica
35. Kolendowicz Kacper – UKS Spartakus Zielona Góra
36. Kołuda  Damian  – Anilana Łódź
37. Grzybowski Kacper – KSPR Gwardia Koszalin
38. Grzegorczyk Kamil – SPR Pogoń 1945 Zabrze
39. Klapka  Michał  – UKS Iskra Bydgoszcz
40. Krzyżaniak Igor  – SKF Sparta Oborniki

Zawodnicy rezerwowi:
1. Hellwing Dominik – MKS Poznań
2. Napierała Sebastian – MKS Poznań
3. Michalak Dawid  – MKS Poznań
4. Napiórkowski Norbert – MKS Brodnica
5. Mańka  Mateusz – MKS Brodnica
6. Brzyski  Dominik – MKS Brodnica
7. Borowiec Jakub  – WKS Śląsk Wrocław
8. Kozłowski Bartłomiej – WKS Śląsk Wrocław
9. Kardasz  Sławomir – MKS Zagłębie Lubin
10. Chmielowiec Patryk  – MKS Zagłębie Lubin
11. Leprince Dominik – UKS Iskra Bydgoszcz
12. Molenda Adrian  – UKS Iskra Bydgoszcz
13. Marcinkowski Patryk  – MKS Nielba Wągrowiec
14. Pawłowski Dawid  – MKS Nielba Wągrowiec
15. Chojnacki Mateusz – SKS Kusy Kraków
16. Stodulski Szymon  – SPR Chrobry Głogów
17. Czerkawski Mateusz – UKS Spartakus Zielona Góra
18. Ostrowski Krzysztof – UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
19. Nowocień Ignacy  – ChKS Łódź
20. Pieśla  Artur  – Anilana Łódź
21. Raczkowski Marcin  – KSPR Gwardia Koszalin
22. Dembowski Patryk  – MTS Kwidzyn
23. Kozłowski Wojciech – MOSiR Mysłowice
24. Poloczek Wojciech – SPR Pogoń 1945 Zabrze
25. Stańczyk Maksym – GKS Olimpia Piekary Śląskie
26. Mazurek Dominik – UKS Sparta Ostrów Wielkopolski

Kadra szkoleniowa:
 Tomaszewski Dariusz  – trener główny
 Skórski  Michał  – trener główny
 Rybak  Łukasz  – trener współpracujący
 Łuczyk  Wojciech – trener współpracujący

Zbiórka zawodników dnia 5.11.2012 (poniedziałek) do godz. 13.00  OSiR Wagrowiec, 62-100 Wągrowiec, ul. Kościuszki 59.