Strona główna | Szkolenia | Gdańsk zaprasza na warsztaty!

Gdańsk zaprasza na warsztaty!

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce oraz Akademia Wychowania Fizycznego  i Sportu w Gdańsku we współpracy z Europejską Federacją Piłki Ręcznej organizują warsztaty trenerskie dla nauczycieli i trenerów szkolenia młodzieżowego, które odbędą się 11 sierpnia. Udział w warsztatach jest bezpłatny, wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty ZPRP i EHF. Termin zgłoszeń upływa 6 sierpnia, serdecznie zapraszamy!     

Wiodącą tematyką warsztatów będzie:

1. Ewolucja i wizja rozwoju poszczególnych elementów piłki ręcznej;

2. Szybkość i trafność podejmowania decyzji jako czynnik decydujący o skuteczności gry.;

3. Nauczanie i doskonalenie technik i taktyki gry w ataku pozycyjnym i w obronie.

***

I. Termin i miejsce: 11.08.2012 (sobota) w godz.10.00 – 18.30 – Aula i obiekty sportowe AWFiS Gdańsk, ul. K. Górskiego 1.

II. Wykładowcy:

dr Wolfgang Pollany – lektor EHF

mgr Wojciech Nowiński – metodyk szkolenia ZPRP

mgr Jarosław Cieślikowski – trener koordynator ZPRP

III. Patronat nad warsztatami objął JM Rektor AWFiS – prof. nadzw. dr hab. Waldemar Moska.

IV. Warunkiem udziału w warsztatach jest imienne zgłoszenie uczestnictwa na adres poczty elektronicznej marzab@awf.gda.pl w terminie do 06.08.2012.

V. Przyjazd na koszt własny uczestników. Nie pobiera się żadnych opłat. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty ZPRP i EHF.

VI. Jednocześnie informujemy, że warsztaty trenerskie są tylko częścią programu międzynarodowego zgrupowania szkoleniowego dziewcząt i chłopców (roczniki: 1998/99), które odbędzie się na obiektach AWFiS Gdańsk w terminie 07-17.08.2012 r. Program zgrupowania zawiera lekcje treningowe z zakresu sprawności wszechstronnej oraz techniki i taktyki gry, które będą realizowane codziennie w godz. 09.30-12.30 i 15.00-19.00. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa i obserwacji zajęć prowadzonych przez lektora EHF i naszych czołowych trenerów.